Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok a M@nna és az...

Mit ajánlanátok a M@nna és az llcsi méregdrága termékei helyett jobb áron ami nektek bevált?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni minőségi arctisztitot és krémet magamnak és anyukámnak, Mannarol sok rosszat olvastam és feltűnően magukról áradoznak úgy tűnik itt is noname. Az ilcsi pedig nagyon drága és nem ismerem nem is könnyű beszerezni

Ismertek esetleg igazán jó arctisztito dolgokat aknes miteszeres bőrre és hasonló?



2018. dec. 4. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Patikai, saját, ott helyben kevert krémek.
2018. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A legjobb, ha szétnézel ezen az oldalon:


skinsmart.hu


Minden van, ami kellhet, vannak drágább és olcsóbb termékek is, de mind minőségi, állatkísérletektől mentes. :) Vannak szakértői tanácsok is, cikkek, youtube-videók.

2018. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Hélia-d-t nagyon szeretem, és a The Ordinary-ről sem hallottam rosszat :)
2018. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló

A The ő tényleg profi vagy csak ugyesen cső ilyen uvegcsekbe?

Elég sokat ígérő így elsőre

A Helia D nekem vhogy nem tetszik, amolyan Alverde vagy Balea minőségnek tűnnek egyszóval jó jó de semmi kifejezett haszna.

Van a The ordinaryrol bármilyen tapasztalat?

2018. dec. 5. 14:14
 5/5 anonim válasza:

A The Ordinary (ahogy a Deciem többi márkája) egy minőségi, top hatóanyagokat tartalmazó kanadai márka. Nagyon híresek én úgy hallottam. Egy (vagy kevés) hatóanyagra koncentrálnak, amik vannak az ampullakban, ezért megfizethetőek. Nem ígérnek sokat, csak ami már bizonyított.

Én használom őket, engem meggyőztek. :)

2018. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!