Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az gáz, ha ennyire de ennyire...

Az gáz, ha ennyire de ennyire szőrös a lábam, leszeretném borovtálni kissebre, hogyan kezdjek neki? [16/f]

Figyelt kérdés

ilyen jelenleg,még kicsit durvább: [link]


Ilyesmire szeretném:

[link]


Ötletek,hogyan borotváljam le kissebbre ?



2018. dec. 5. 16:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Ui:Boxolni szeretnék kezdeni,és nagyon nem szeretném,ha ilyen lenne.
2018. dec. 5. 16:50
 2/9 anonim válasza:
Leborotválni a szőrt nem tudod kisebbre, csak szőrvágó géppel lehetséges levágni, illetve trimelni kisebbre. A szőrvágó gépen 4 funkció beállítása lehetséges. Teljes 0-ásra, 3 mm-re, 6 mm-re, végül 8 mm-re. Egy jó márkájú szőrvágó gépet bármelyik áruházba megvásárolhatod. Megpróbálhatod 6 vagy 8 mm-re levágni a lábadról a szőrt.
2018. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Elég halvány a lábszőröd, nem kellene paráznod. Ha elkezdenéd nyírni bármilyen formában csak megerősödne és jobban látszana.


S hidd el, ez lótúró pár pasi lábához képest!

+ pasiknál nem annyira gáz, mint pl egy nőnél...

S gondolom nem akarod életed végéig vagdosni csak azért, hogy ne látszódjon annyira, pedig fog és az évek alatt csak rosszabb lenne.


25/N


Ui

Eskü vissza növesztem a szőrömet s megmutatom mekkora különbség van a bokám VS egész lábamnál.


Bokánál jóval feketébb a szőr, mivel azt az év minden napján szedtem, hogy ne látszódjon naciknál véletlen se, lábamat pedig anno csak akkor szedtem, amikor szoknyát vagy bikinit vettem fel. Rövid nacinál pedig csak combközépig szörtelenítettem.


Szóval tapasztalatból mondom 😂

2018. dec. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szőrnyíróval vágom nyáron ha rövidnaciban járok, olyankor jó, de így télen már nagyon nagyra nő. Sokan mondják, hogy nem, de nekem is erősödik F.
2018. dec. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem,és az furcsa,ha a hátam és a mellkason lehuzom full nullára, a hónaljam meghagyom és a lábam ilyen marad?

Köszi a válaszokat :))!

2018. dec. 6. 20:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem furcsa. Szerintem senki nem figyeli, hogy a másiknak milyen a szőrzete. Úgy csináld ahogy neked jó.L.
2018. dec. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gáznak egyébként nem gáz éppenséggel, de 1-2 ember tehet rá számodra kevésbé vicces megjegyzést.

Sajnos nekem is elég hosszú, sűrű és sötét a szőrzetem, ami engem nagyon zavar. Egyszerűen nem szeretem magamról, arról nem is beszélve, hogy hullik is rendesen, lényegében undorító... esztétikailag is.

Próbáltam már mindenfélét: rövidebbre vágtam, borotváltam, gyantáztam, epiláltam. Megerősíthetem, hogy ha borotválod, vagy trimmeled, akkor ugyan úgy fog visszanőni, nem erősödik, nem sűrűsödik. Pár hónap elteltével ugyan olyan lesz, mint előtte.

Epilálás és gyantázás kapcsán pedig én nem igazán látok ritkulás vagy gyengülést kb 2 év alatt; igaz hosszabb idő múlva, de kb ugyan olyan lenne. Ha van is, akkor egy minimális. Mivel nincs szőrritkító módszer, így maradtam ennél a megoldásnál. Tartózkodtam a csupasz láb miatt, de végül leszartam... mára már meg is barátkoztam vele. Nem tökéletesen sima mindig a lábam, de ritkább és kisebb is a szőr, ami van rajta; az a mennyiség pedig kb megegyezik "alapból szőrtelenebb" fiú/férfiakéval. Megszólni még nem szóltak meg érte, lányok kapcsán meg van, akinek tetszik, van akinek mindegy. Akinek nem tetszik és pechedre kialakulóban van köztetek valami, azzal valamiféle kompromisszumban megegyeztek egymást illetően :)

Persze nem muszáj az én megoldásomat választani csak tanács, mit vagy kipróbálsz vagy nem (télen ideális próbálkozni), végigpróbálhatod az összeset (IPL is működhet talán ritkítás terén, csak hát az ára...khmm), trimmelgetheted rendszeresen is akár, ha neked úgy az a mennyiség, hossz megfelelő. Egyébként trimmelést követően, főleg ha minél rövidebbre csinálod: látszik, míg nem nő egy kicsit. Akár szúrhat. Hosszútávon pedig tényleg nem erősödik. Régi tévhit, de ha nem hiszel nekem: utánaolvashatsz. Optikailag lesz csak erősebb

2018. dec. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dávid86 ***** válasza:

Szia!

Sportolók gyantáztatják a lábukat, úgy hallottam.

2018. dec. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Borotváld le teljesen, úgy igényesebb. Fiúként én is borotválom a lábaimat, és csupaszon sokkal jobban érzem magam.
2018. dec. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!