Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Mit tegyek? Kinek, mi vált be?

Már egy jó ideje küzdök a mitesszerekkel és pattanásokkal, rendszeresen járok vele kozmetikushoz,de az sem sokat segített és 20 éves korhoz közeledve már nem lehet a serdülőkorra fogni, a fogamzásgátló tabletta pedig más problémák miatt nem jöhet szóba

Keress kérdéseket hasonló témában: pattanás

dec. 6. 19:24  Privát üzenet  

A válasz

Én 22éves koromba nőttem ki, úgy ahogy...de nem is kezeltettem, csak kiszedtem ami szépen eltávolítható volt. (kozmetikus rengeteg van, de kevés a jó szakember)

Nyáron lenapoztattam többször, hogy regenerálódjon a bőröm (6-7x hámlott le) rengeteget segített (szolárium jutna eszedbe: Felejtsd el, mert az csak barnít/öregít).

Kiszedtem s tisztítottam az arcomat, jelenleg egy gyógyszerkészítménnyel kezelem, ami tisztít, fertőtlenít s gyógyulásserkentő. Páromnak is én tisztítom a problémás bőrfelületeket (arc/hát nála)

Teljesen elmúltak.

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont dec. 7. 14:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kinek milyen praktika vált be korpásodás ellen?
Aranyszőke hajfestékre lenne szükségem. Nektek melyik vált be?
Kinek mi vált be hajtöredezettség ellen? Hajnövesztésre?
Lányok, nektek milyen hajnövesztő vitamin vált be? Az internet tele van a Magic Hair-rel, Biovanne-val, Hair Bunny-val, ês a boltok polcain is látok sokfélét. Nade melyik az,...
Melyik testápoló a legjobb? Kinek melyik a kedvence, vagy mi vált be?
Helia D vagy Nivea testápoló? Kinek melyik vált be?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!