Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aknés időszak utáni heges...

Aknés időszak utáni heges arcbőrre, flaxer/frakcionális co2 lézeres kezelés lenne érdemes, vagy mélyhámlasztásos savas módszer?

Figyelt kérdés

Lennétek szívesek mesélni, hogy esetleg kinek mi vált be? Kinek mi használt, aki hasonló cipőben járt. Pattanásaim már nem nőnek hálisten huszonévesen viszont zavarnak még a mélyebb hegek az arcomon. A flaxer lézeres kezelés sokkal drágább megoldás, de szívesen rászánom a pénzt. Csak az a baj, hogy nem tudom eldönteni, hogy melyik használna jobban, eleve heges arcbőrre. Ha azért a savas mélyhámlasztás módszer is beválhatna, akkor örülnék annak is.


Csak szeretnék előtte tapasztalatokat olvasni. Az én arcomon valóban elég mély hegek vannak, mikrodermabrázió/másik hegyestűs módszer nem vált be. Attól "félnék" hogy nekem csak egy drasztikusabb módszer lenne jó, ezért a lézeres kezelésen gondolkodom, viszont a savazóssal olcsóbban kijönnék. Megéri inkább rögtön egy durvább és drágább megoldásra rászánni magam?


Főként a lézeres megoldás érdekel, arcbőrre, valaki csináltatott már magának olyat?

Nagyon hálás lennék a segítségekért!


2018. dec. 8. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
csakis a lézeres et!!!
2018. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de ez engem is érdekelne. Kérdező, mennyire mélyek a hegek az arcodon? Egyáltalán nem javított rajta a mikrodermabrázió? Mert én most télen készültem kezelést nézni, de lehet, hogy akkor meg sem próbálom.
2019. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem meg se próbáld, és inkább adj ki pénzt egy drágább kezelésért, mert nekem igazán gyulladt és nagy patik voltak az arcomon, amit annó valami random kozmetikus szépen alaposan ki is nyomkodott. Utána hálisten a tinikorszakom után elmúltak a patik, és azóta se nagyon nő. Viszont a hegek az ilyen durvább és nagyobb patik után eléggé megmaradtak, és elég mélyen. Nem egy olyan vészes orvosi eset, de azért nyilván nem egy babapopsi-arc, bizonyos részeken, hálisten nem mindenhol. A mikrodermabrázió ezeken a mélyebbeken - egyáltalán - nem segített. Ahol nem voltak ilyen kráteresen mélyek, de mégis pici heg maradt, ott igen, ott picit kisimította, és nem látszik annyira. Legalább 7-8 kezelésen voltam, tehát azt sem lehet elmondani hogy nem "rendesen" csinálták. Az nem segített. Ilyen esetekben kezdték el nekem tanácsolni, hogy menjek savas kezelésre, ott az segít. Bőrgyógyász meg azt mondta, hogy inkább ne is a savasat, hanem elvileg a lézeres a tuti. Ő nyilván ezt tanácsolja, mert neki több pénz, nagyobb bevétel, szóval nem beszélne rá az - olcsóbb - de lehet ugyanúgy működő savas kezelésre. Szóval én nemsokára megyek is időpontra csináltatni a lézerest, kiváncsi leszek.
2019. jan. 7. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszi a választ! Azt hiszem, nekiállok én is lézeresre gyűjteni... Eddig itthoni BHA hámlasztót használtam, de az semmit nem változtatott. Valamint van egy hidroabráziós gépem, de az kb. csak a mitesszerek tisztítására elég...

Sok sikert a lézeres kezeléssel! ;)

2019. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!