Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy nő kopaszra borotválja a fejét? Szerintetek vagány, vagy túl extrém? Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Itt egy videó egy kopaszra nyírásról: https://www.youtube.com/watch?v=3yDy2CLpt1o
2018. dec. 9. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tenném, nem szép. L.
2018. dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem vagány. Én nem vállalnám be, de volt már egycentis G.I. Jane frizurám. Annál "lejjebb" nem mentem.
2018. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Mi ebben a vagány? Az hogy látod a koponyája alakját és megcsillan rajta a napfény? Fúj. Tudod mi a vagány? A szép hosszú ápolt nőies frizura. Az egyetlen elfogadható indok erre a baromságra az, ha rákos az illető vagy beteg. De akkor is hordhat parókát hogy ne nézzen ki úgy mint egy idióta. Nem, nem vállalnám be. Még a férfiak közül is csak néhánynak áll jól, de nőnek nincs is borzalmasabb dolog mint a rövid haj/kopasz fej. Ez olyan "hogyan nézzünk ki nőből tíz éves kisfiúnak öt perc alatt" kategória.
2018. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha éppen kemóra jár, inkább legyen kopasz, mintsem tincsekben hulljon a haja. Nekem volt ilyen osztálytársam. Még a tanárok is kegyetlenül bántak vele. Aztán kvára pofára estek, amikor megtudták, miért borotválta le.

Ennyit az emberekről.

2018. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ugye ez attól függ nagyban, hogy miért borotválja le.


A videóban a csaj szimplán szereti az extrém rövid hajat. Neki ez tetszik. Aki így is el tudja fogadni, azzal még barátkozni is fog. Amúgy aki nem fogadja el, azt meg szóra sem méltatja.


Ennek a csajnak jól áll a kopaszság. Vagányan néz ki. DE! Ez nem jelenti azt, hogy bárkinek jól áll. Vannak csajok, akinek a hosszú haj jobban áll, valakinek a rövid, nagyon kevésnek a kopasz. De ez is lényegtelen, hiszen az a lényeg, hogy ő hogyan tudja elképzelni magát.


És biztos lesz munka, amit így nem vállalhat el, mert a felszínesség sokat számít a pénzvilágban.

2018. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Metionin ***** válasza:
63%
Engem nem izgat, ha neki így tetszik akkor hajrá. Én magamnak nem csinálnám meg mert szeretem a hajam.
2018. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vagány, tetszenek az extrémebb vagy bevállalós nők. Ha szép a fejformája és az arca is akkor miért ne?
2018. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon vagány. Azt látom, hogy ez már egyáltalán nem az extrém kategória. Feltűnően sok nő hord nagyon rövid hajat és bizony vannak olyanok is akik beválallják a teljes kopaszságot. Főleg külföldön nagyon nagy divatja van ennek. A trendek változnak. Emlékszem pár éve szinte minden csaj felnyíratta a haját oldalt, ami akkor extrémnek tűnt, ma már átlag. Szépen lassan divat lett a nagyon rövid frizura, majd a géppel rövidre vágott haj. Szerintem ha egy nő teljesen leborotválja a haját az nagyon jól néz ki. Egyik barátnőm kb egy éve teljesen kopasz és neki nagyon jól áll. Svédországban él és ott ez elég gyakori jelenség. Itthon meg mindenki csóválja a fejét mert vagy lenézik, vagy sajnálják mert azt hiszik, hogy rákos.

Kint voltam nyáron Svédországban a barátnőmnél és ott sokkal liberálisabbak az emberek mint itthon. A fiatal lányok között nagyon kevés a hagyományos hosszú hajú. Nagyon sok a rövid hajú, a géppel nullásra nyírt vagy épp a kopasz csaj.

2018. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Arra azért kíváncsi lennék, hogy vajon ez Svédországban tényleg úgy divat-e manapság, hogy menőnek számít, vagy inkább arról van-e szó, hogy így próbálnak menekülni a bevándorlók általi zaklatástól és erőszaktól, hátha haj nélkül kevésbé lesznek vonzóak számukra...

Mondom ezt úgy, hogy nekem személy szerint nagyon be tud jönni, ha egy nő kopaszra nyiratkozik, vagány és bevállalós dolognak tartom, de az is igaz, hogy egyrészt nem ez a többség véleménye, másrészt valóban nem áll jól mindenkinek.

2018. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagány, engem nagyon izgat ez a dolog, minden vágyam hogy egyszer engem is kopaszra nyírjanak csak még nem mertem kipróbálni de kifogom, nekem bakancslistás ez a dolog
2018. dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!