Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van, akinek sikerült megbékéln...

Van, akinek sikerült megbékélni a vékonyszálú hajával?

Figyelt kérdés

Az enyém is vékonyszálú, extra sérülékeny sajnos. 2 havonta járok fodrászhoz vágatni a végeit, hogy ne legyen töredezett.

Jelenleg hátközépig ér, nem szeretnék rövidebbet, a fodrászom véleményét is kikértem, szerinte ha vállig érne sem változna semmi, ugyanígy töredezne, mert a fésülködés, az, hogy hozzáér a ruhámhoz, hogy éjszaka a párnához, ez mind károsítja, tehát nem lenne egészséges hajam röviden sem.

Váll fölé vágatni vagy egészen rövidre meg nem szeretném.



Ilyesmi hajam van hosszra és típusra, mennyiségre (szintén szőke, csak nem ennyire világos)


[link]


Nem vasalom, nem festem, a hajtípusomnak megfelelő sampont és hajpakolást használok.


2018. dec. 15. 16:57
 1/6 A kérdező kommentje:
*Hosszra, típusra és mennyiségre
2018. dec. 15. 16:59
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Az enyém is vékony szálú, de nem érzem hátrányát, csak előnyét. Szuperül formázható hő nélkül is, szép a tartása.
2018. dec. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nekem is, olyan, mint a képen, csak festett.
2018. dec. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. dec. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem a töredezésnél jobba zavar az, hogy semmi tartása nincs a hajamnak és mindig lelapul. Úgyhogy én inkább tupírozom, nem érdekel, hogy az is töri, mert még az is jobb a lenyalt fejnél. Annyira irigylem azokat, akiknek sok és erős haja van :'(
2018. dec. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
hajmosás után öblítsd le sörrel. Én nem próbáltam még, de többektől hallottam már, hogy dúsabbnak hat tőle a haj, és egészségesebb lesz.
2018. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!