Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha barnás vörös hajra ráfestek...

Ha barnás vörös hajra ráfestek ezüstszőkével, akkor kicsit világosabb lesz?

Figyelt kérdés
Nem akarom kiszőkiteni még akkor se, ha egyébként iszonyat erős hajam van és láttam, hogy talán ezzel a technikával is működhet.

2018. dec. 15. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint természetes festetlen haj? Igen, világosítani fogja. De amúgy a szőke festékben is hidrogén peroxid van úgyhogy ha a roncsolástól félsz ugyanúgy roncsolni fog. Ha festett a hajad akkor meg a tövedet kiszívja a többi meg egy foltos vörös undormány lesz úgyhogy ne rakd rá
2018. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Festett, de utána úgy is másik szin lenne rákenve.

Szeretek kisérletezni :'D

2018. dec. 15. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp szőkíteni kell előtte. Hiába megy rá másik szín ha foltos az alap ronda lesz az egész
2018. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én laikus vagyok, nem mérvadó a szavam, de... Amikor a burgundi hajamat akartam világosítani pirossal, akkor a -festetlen- hajtöveim lettek világos pirosak, a többi meg pirosas, de nem látványosan... Ha ebből indulok ki, akkor egyáltalán nem tartom jó ötletnek, hogy befesd a hajad ezüstszőkével a jelenlegire... Vagy akkor legalább csak a festett hajadadra rakj ilyen színt, de nem tudom milyen szín lesz ebből, ha egyáltalán meglátszik, először akkor 1 tincsen próbáld ki, ha mindenképpen meg akarod csinálni.

Én tuti inkább kiszívatnám szőkére -bár ezt ugye nem akarod, vagy amit még lehet esetleg, az az aszkorbinsavas hajvilágosítás.

De szerintem ezt a ráfestős dolgot ne próbáld ki ebben a formában.

2018. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem lett tőle foltos az eredmény, kicsit világosabb lett, és a padlizsán szinű festék is tök szépen látszik, de azért köszi a tippeket. Lehet legközelebb megpróbálom a kiszivatást. :D
2018. dec. 16. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!