Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol szerettek leginkább...

Hol szerettek leginkább kozmetikumokat vásárolni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a mindennapi cikkekre a sampontól a fogpasztáig.


Illetve hol vásároltok sminktermékeket?

Drogéria vagy parfüméria? Esetleg online?


Vesztek sajátmárkás termékeket? Melyik drogéria (Dm, Rossmann) sajátmárkás termékeit szeretitek jobban?


2018. dec. 16. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
90%ban DMben vagy Rossmannban vásárolok. Ezen belül nagyrészt DM. Tisztító szereket, háztartási dolgokat, smink cuccokat is. Ha online veszek valamit (parfümöt pl.), általában a notinorol szoktam rendelni. A legtöbb dolgot amúgy boltban veszem. Többnyire nem sajátmárkás dolgokat veszek, de van amiből igen. Mivel a DMbe sokkal többet járok, a sajátmárkás cuccok is nagyrészt DMesek.
2018. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ritkán szoktam rendelni, csak ha már régóta tervezem és nagyon nem fér bele az időmbe, de jobban szeretem (elsődleges kutatómunka alapján) saját magam begyűjteni a termékeket, néha vásárlás közben akár többször megfontolva, hogy szükséges-e. Leginkább a sminktermékekkel vagyok így, mert nem nagyon használom őket, de abból is inkább a minőségibbet. DM elérhetőbb számomra, szélesebb és áttekinthetőbb kínálattal rendelkezik, mint mondjuk a Rossmann, Müller. Pozitívum, hogy viszonylag környezettudatosak, de nem eléggé, épp ezért tervezek lemondani róluk is. Legutóbb kozmetikustól vásároltam, de mostantól nem csak az összetevőket, hanem a csomagolást is figyelem, így ezek a helyek totálisan kilőve a listámról.
2018. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Drogéria. Rossman, DM, de az utóbbit jobban kedvelem.

Szoktam venni saját márkás termékeket is, megvagyok velük elégedve. A dm tusfürdői, trendit up piperéi szerintem hibátlanok.

A rossmann tusijainak nem szokott tetszeni az illata, nem találja el az ízlésemet.

A dm saját márkás szájvizét vettem egyszer az nagyon nem jött be. A fogkrémeken is van mit finomítani.

A sajátmárkás dezodorjaik is hagynak kivetnivalót. Mindkét drogériáét próbáltam, mindkettő mellett büdösödtem.


Fogselyem, mosókapszula, nedves wc papír, tusfürdő szinte mindig dm sajátmárkás. Samponnal szeretek kísérletezni még nem lett meg a tökéletes márka, tökéletes formulája így mindig azt veszem ami valamivel felkelti az érdeklődésem.

Avonból is szoktam rendelni.

2018. dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!