Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha nem aludtam hetek ota es...

Ha nem aludtam hetek ota es oregedett az arcom akkor igy is marad?

Figyelt kérdés
Vagy ha kialszom magam, ujra olyan lesz mint par hete? 33 vagyok.

2018. dec. 19. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nyár végén olyan helyen dolgoztam 4 hétig ahol hajnali 3:30-kor keltem és este 20:30 után értem haza,amúgy is kezdődő alvásproblémáim voltak ezt megelőzően is,de ez berakta a kaput.Úgy néztem ki hogy néha megijedtem magamtól hajnalban a tükörben,a bőröm színtelen volt,szürkés,száraz.Ráncok,táskák jelentek meg a szemeim alatt...azóta persze otthagytam azt a melót mielőtt beledöglöttem volna.Napokig 12-14 órát aludtam éjszakánként,pár nap és helyrerázódtam,kisimult az arcom,visszanyertem a színem és egyben az életkedvem,erőmet is.Az nyugodt,hosszú alvás hihetetlenül nélkülözhetetlen a szervezet kielégítő működéséhez.
2018. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Ne aggódjál, nem marad úgy az arcod. Sok folyadékot (vizet) igyál, és persze az alvás, ami helyreállítja azt, amit az alvatlanság okozott.

Miért nem tudsz aludni?

2018. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Persze, ha kialszod magad elmulik. En meg csak 18 vagyok, gimibe jarok, fel hatkor kelek, fel ot utan esek haza jo esetben, aztan tanulok. Sokszor nem tudom kipihenni magam, karikas, puffedt az arcom, sapadt vagyok. Ha szunetekben magamtol ebredek, sokkal simabb, kipihentebb az arcom, fenyevek vannak az iskolai verzio es e kozott. Csak arra akartam kilyukadni, hogy mindenkin meglatszik az alvashiany, ha kipihened magad biztosan elmulik.
2018. dec. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Visszaáll, de csak akkor, ha nem mimikáztál, nevettél közbe. Kialvatlanul nem szabad mimikázni, a bőröd ruganyossága akkor jóval gyengébb.
2018. dec. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!