Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Ha nem aludtam hetek ota es oregedett az arcom akkor igy is marad?

Vagy ha kialszom magam, ujra olyan lesz mint par hete? 33 vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: bőr, öregedés, arc, ránc

2018. dec. 19. 22:56  Privát üzenet  

A válaszok
Nyár végén olyan helyen dolgoztam 4 hétig ahol hajnali 3:30-kor keltem és este 20:30 után értem haza,amúgy is kezdődő alvásproblémáim voltak ezt megelőzően is,de ez berakta a kaput.Úgy néztem ki hogy néha megijedtem magamtól hajnalban a tükörben,a bőröm színtelen volt,szürkés,száraz.Ráncok,táskák jelentek meg a szemeim alatt...azóta persze otthagytam azt a melót mielőtt beledöglöttem volna.Napokig 12-14 órát aludtam éjszakánként,pár nap és helyrerázódtam,kisimult az arcom,visszanyertem a színem és egyben az életkedvem,erőmet is.Az nyugodt,hosszú alvás hihetetlenül nélkülözhetetlen a szervezet kielégítő működéséhez.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. dec. 20. 00:11 Privát üzenet

Ne aggódjál, nem marad úgy az arcod. Sok folyadékot (vizet) igyál, és persze az alvás, ami helyreállítja azt, amit az alvatlanság okozott.

Miért nem tudsz aludni?

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik.
# 2/4Időpont 2018. dec. 20. 11:43 Privát üzenet
Persze, ha kialszod magad elmulik. En meg csak 18 vagyok, gimibe jarok, fel hatkor kelek, fel ot utan esek haza jo esetben, aztan tanulok. Sokszor nem tudom kipihenni magam, karikas, puffedt az arcom, sapadt vagyok. Ha szunetekben magamtol ebredek, sokkal simabb, kipihentebb az arcom, fenyevek vannak az iskolai verzio es e kozott. Csak arra akartam kilyukadni, hogy mindenkin meglatszik az alvashiany, ha kipihened magad biztosan elmulik.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. dec. 20. 17:12 Privát üzenet
Visszaáll, de csak akkor, ha nem mimikáztál, nevettél közbe. Kialvatlanul nem szabad mimikázni, a bőröd ruganyossága akkor jóval gyengébb.

A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. dec. 21. 00:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van az hogy 9ès fèl órát aludtam az èjjel, ès reggel/ egèsz nap mègis nagyon álmos vagyok?
Bedagadt szemre milyen pakolást ajánlanátok? Tegnap rengeteget sírtam, majd rá közvetlenül 11 órát aludtam, úgyhogy most gondolhatjátok hogy nézek ki :/
Nagyon megégtem a napon, és nemtudok lefeküdni egész este nem is aludtam csak ültem hogy lehet ne jobb?
A szemem alatti környék kiskorom óta sötét és úgy nézek ki mintha nem aludtam volna ki magamat (pedig midíg ki alszom magamat), és az erek is látszanak. Hogyan tüntethetem el ezeket?
Napok óta nem aludtam rendesen és amikor reggel belenéztem a tükörben olyan csúnyának láttam/látom magam. Lehet a fáradtság/kialvatlanság miatt?
Páromtól kaptam egy ezüst karláncot. Hordtam éjjel-nappal. Fürödtem és aludtam benne. Aztán 3 hét után piros pöttyök lettek a csuklómon és le kellett vennem. Többet nem hordhatom...

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!