Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás után hólyagok az...

Gyantázás után hólyagok az arcomon?

Figyelt kérdés

Életemben először elmentem legyantáztatni a bajszomat. Utána egész nap piros volt a bőröm, majd másnapra picike hólyagok nőttek a szám fölött. Ez mennyire normális ilyenkor? Lehet allergiás vagyok valamelyik anyagra, amit rámkent a kozmetikus?


Az a vicc, hogy előtte meg évekig magamnak szőkítettem a bajuszomat, amitől meg sosem volt semmi bajom, pedig a h-peroxid elég agresszív szer.


Másik kérdésem, hogy hány napig tart nálatok a teljesen sima állapot gyantázás után arcon? Mikor kell majd újra mennem?



2018. dec. 21. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A pirosság normális, de a hólyagok lehet, hogy a meleg gyantától van és picit megégette. Nekem másnapra el szokott múlni. Én 3 hetente járok.
2018. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ! Remélem hamar elmúlik nálam is... :S :D
2018. dec. 21. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fertőtlenítette le esetleg eléggé. Nekem akkor szokott kijönni, ha utána nem tisztítom meg a bőrömet utána megfelelően.
2018. dec. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen lehet, hogy utána én sem tartottam elég tisztán. Most már kezd elmúlni, kentem rá aloe verát.
2018. dec. 25. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!