Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás után szőrbenövés...

Borotválkozás után szőrbenövéses és kippattogzott a lábam nagyon csúnya nem lesz olyan sima a bőrőm. Erre mit lehet használni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 21:10
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nekem is volt hasonló problémám, el is mentem vele bőrgyógyászhoz, többször is. Először azt mondta, hogy túl erős a szőrzetem, ne gyantázzam, csak borotváljam, mert a gyanta sokszor csak eltépi a szőrt. Adott fertőtlenítőt, hogy borotválás előtt és után azzal kenjem, meg mindenféle krémet. Természetesen egyik sem használt. Egy évvel később megint mentem, akkor a végleges (lézeres) szőrtelenítést ajánlotta, de nyár volt, olyankor meg elég körülményes, nem csináltattam meg. Télre elmúlt magától, azóta gyantázom, borotválom, mindenféle fertőtlenítő nélkül, nem sebesedik a lábam. Semmit nem csinálok máshogy. 22 éves vagyok amúgy. Ha nagyon csúnya, akkor szerintem kipróbálhatnád a lézeres szőrtelenítést. :)
2018. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!