Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Semi freeform dreadlockot...

Semi freeform dreadlockot hogyan lehet keszeiteni?

Figyelt kérdés
Mar egy ideje tervezgettem a dreadlockokat, es eddig a semi freeform nevu “stilus” tetszik a legjobban, viszont normalis videot arrol, hogy hogyan kell csinalni nem talaltam (meg angol nyelven se) Az egyik fobb kerdesem, hogy lehet e, ha barna, egyenes hajam van, es oldalt hatul levan nyirva, felul pedig kb olyan 10 centis lehet? Erdemesebb magamnak csinalni, vagy fodrasszal?

2018. dec. 25. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Hali!


Szerintem a freeform az azt jelenti hogy magától készül el, nem nyúl a hajhoz senki. (?) A semi pedig azt jelenti hogy kezdetleges, nem? Szóval "semi" csak az elején lehet, később jobban összeáll majd.


Ha nyomorultkodni akarnék, azt mondanám, hogy freeform esetében nem kell csinálnod semmit hagyjad a hajad békén teljesen és majd alakul. De nyilván nem akarok és ez így nem igaz teljes egészében. ha az utobbi módon csinalnad (mivel feltételezem nem afro hajad van) elég nevetséges lenne a végkimenetel.


Tehát! Fogsz egy palackot, olyat aminek ilyen porlasztó szerű akármi a feje. Raksz bele egy teáskanál sót, feltoltod melegvizzel, hagyod hogy feloldodjon a só. Befújod vele a fejedet, hajadat. Aztán fogsz egy törölközőt és minden egyes alkalommal ugyanabba az irányba dorzsolod. Ezt eljatszod napi 2-3x egy héten keresztül aztán utána már csak tényleg freeform és vársz. Persze a freeformnak vannak szépség hibái de hát freeform ...

2018. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez a link lemaradt a végéről bocsesz

[link]

2018. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, jelen pillanatban göndör hajam van (nem eredeti az sem, befőttes gumis módszert használtam :D ) Igazából a semi freeform jelentését szó szerint tudom, csak az az érdekes ha beírom a googleba, ilyesféle képeket dob ki:

[link]

És igazából én is ilyesmit szeretnék (egyik ismerősöm aki fodrász, de nem csinál rasztát azt mondta, nem számít hogy fehér vagyok, elméletileg nekem is lehet.)

2018. dec. 27. 23:58
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze lehet. De azért érdemes megemlíteni hogy most neked mennyire számít a freeform? Mert ha tényleg ennyire termesztés úton akarod a hajadat növeszteni akkor fontos tudni hogy egy fehér ember haja (általánosságban) nem fog úgy filcesedni mint egy fekete emberé.
2018. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A képen lévő haj horgolva van és nem európai hajtípusból. Ilyen hajad sose lehet.

nekem mondhatjuk semi freeform rasztám van, bár ezt a kifejezést még sose hallottam.

Pár tincs meglett csinálva backcombinggal, a többi magától nőtt (nem fésültem, szétválasztgattam, sodorgattam).

Annyit vegyél figyelembe, hogy mire rendes raszta lesz belőle az minimum 1 év de inkább több, 2-3. Türelemjáték és az elején lehet hogy nagyon igénytelen és csúnya hatást fog kelteni.

De mutatok képet arról ami tényleg freeform.


[link]

2019. jan. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Talaltam egy olyan hajtipust ami pont tetszik. Ne a szinet hanem a formajat nezzetek. Ilyenem se lehet europai hajjal?



[link]

2019. febr. 5. 09:01
 7/10 anonim ***** válasza:
szia! Nem
2019. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pedig lattam mar olyan embert akinek ehhez hasonlo volt es feher volt. Szoval akkor most mi van?
2019. febr. 12. 17:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor minek raksz fel kérdést?
2019. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mi az hogy, minek? Talán nehezedre esik a szövegértelmezés? A kérdésem lényege a HOGYAN volt, de elkanyarodtunk onnan, kedves megmondóember.
2019. febr. 24. 17:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!