Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Száraz göndöt hajra...

Lányok! Száraz göndöt hajra legjobb termék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sok terméket kipróbáltam már, de egyikkel sem voltam 100%-ig elégedett. Elég sok és hosszú hajam van, a vasalással egy ideje leálltam, nem is szárítom igyekszem vigyázni rá. Ha még 1 hétig is hagynám, egyszerűen nem kezdene el zsírosodni :D Valamiért nagyon száraz. Próbálok olajokat (argán, kókusz stb) azok valamennyit segítenek, de nagyon hamar beszívja a hajam.


Mivel göndör/hullámos alapból, ezért jó lenne egy olyan termék amitől szépek és tartósak lesznek a fürtök.

Tudnátok nekem olyanokat javasolni, ami nektek bevált és érezhetően selymesebb, fényesebb lett a száraz hajatok?



2018. dec. 25. 16:04
 1/3 A kérdező kommentje:
göndöt.. :D igen. r*
2018. dec. 25. 16:07
 2/3 anonim válasza:
szia! használj feltétlenül Alterra gránátalmás sampont és balzsamot! a dm ben lehet kapni. nekem is hasonló problémám volt de segített! (-:
2019. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg kipróbálhatod a Johnson's baby shiny drops hajbalzsam spray-et. :)

[link]


#2 alterra termékeket rossmannban lehet venni, az a saját márkájuk, máshol nem kapható ^^ de van a dm-ben is alverde néven gránátalmás sampon és balzsam, az meg a dm saját márkája. Melyikre gondolsz??

2019. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!