Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajúak (3b-3c) :...

Göndör hajúak (3b-3c) : nektek is nagyon lassan nő a hajatok?

Figyelt kérdés

Nem csak a göndörsége miatt, hanem úgy általában (tehát kinyújtva sem olyan hosszú, mint amennyire egy egyenes haj lenne, ha azonos ideig növesztik).

Ti mit használtok rá, hogy gyorsabban nőjön? Általában hány centit nő fél év alatt? Köszönöm!



2018. dec. 26. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is nagyon lassan nő. Bocsi az offért, de engem is érdekelne, hogy mitől nőne gyorsabban :)
2018. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én többnyire helyesen étkezem, próbálkoztam már vitaminokkal, hajpakolással, meleg olajokkal (ricinus, kókusz, mandula, olíva), nem vasalom, nem festem, nem szárítom, és egy év alatt nőtt kb 3 cm-t.
2018. dec. 26. 18:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is göndör hajú vagyok, nekem elég gyorsan nő a hajam. Egy év alatt a 15cm simán megvan,de lehet több is. Fél évente 1x vágatok belőle 3-5cm-t. Heti 2x mosom, használok balzsamot + hajvég ápoló olajat. Csak hajmosas után nedvesen fésülöm ki. Festeni hennával szoktam, de anno rengeteget festettem rendes kémiai festékekkel, akkor eléggé megviselte, vállig le kellett vágni. Tavaly májusban vállig ért, azóta a derekamig és közben 4x volt vágva belőle.
2018. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Wow, tök jó, gratulálok! :) De biztos vagy benne, hogy teljesen göndör, gyűrűs, és nem csak erősen hullámos? Mindenesetre nagyon szép hajad lehet!
2018. dec. 27. 15:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Hajmosás után szoktál a hajadban hagyni valamennyi balzsamot (kimosandót vagy nem kimosandót), vagy csak a hajvég ápoló olajat? Ha én nem hagyok benne balzsamot, rettentően száraz, seprűs lesz.
2018. dec. 27. 15:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző voltam, igen. Gyűrűs göndör hajam van.
2018. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem hagyok benne balzsamot, ki öblítem. Csak a hajvég ápoló marad rajta. Ettől szép fényesek és élettel telik a tincseim. A téli időszakban szoktam hajvitamint szedni, de most nem szedek :)
2018. dec. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
havonta 1-2 centit nő átlagosan a haj
2018. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#3/6/7, köszi a válaszokat! Gondolod, hogy a henna is segített egészségesebbé tenni a hajad, és segített a növekedésben? Viszont az mindenképpen vörösre fest, nem? Nem nagyon szeretném befesteni a hajam... Amúgy a te hajad is nagyon gabalyodik a hajmosást követő napokon? Vagy mit csinálsz vele, kibontva/fonva hordod, hogyan alszol? Szerintem az enyém a gabalyodás, dörzsölődés miatt törik nagyon.

#8, igen, de itt épp az átlagtól való eltérésről van szó...

2019. jan. 7. 17:04
 10/10 anonim ***** válasza:
A henna sokat segített rajta igen. Nem csak vörösben van, van barna illetve fekete henna is sőt talán még szőke is (persze egy sötét hajat kizárt, hogy be fog). És ha jól emlékszem létezik átlátszó henna is, ami nem színezi át a hajad viszont meg teszi a pozitív hatásait. Nekem addig gabalyodott a hajam amíg rövid, vállig erő volt. Rettentő bosszantó volt, alig tudtam kifésülni. Mióta hosszú nincs ilyen problémám. Alváshoz ki engedem, fonva soha nincs. Itt ott felkötöm lófarokba, de többnyire ki engedve hordom.
2019. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!