Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti is szégyellitek magatok a...

Ti is szégyellitek magatok a suliban vagy bárhol, ha ronda ekcémás, véres, piros az arcbőrötök? Srác

Figyelt kérdés
Hogy kezelitek? mi a megoldás? Nekem vannak krémek, de egy idő után vissza jön és a szemem mellet, az orromnál piros meg stb

2018. dec. 27. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2018. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a könyökömön szokott kijönni csak,viszont ott is nagyon irritáló.Használok rá krémeket illetve Dr.Krasznaihoz szoktam bőrkezelésre menni így mára már szinte évente 1x jön csak elő.
2018. dec. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Nekem menstruáció előtt egy héttel hirtelen bekrepál az arcom. Semmi nem használ rá, aztán ugyanolyan hirtelen elmúlik. Persze idegesít, főleg az hogy aki ilyen állapotban lát, azt hiheti hogy állandóan ilyen a fejem. De ezekre a napokra marad az alapozó meg a káromkodás, aztán 1 hét múlva újra porcelánbőr.
2018. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
bőrgyógyászhoz menj el vele,majd ott megnézik és megmondják a biztosat,hogy neked személy szerint mi a megoldás,mivel mennyit kell kenni! és utána meg foglalkozni kell vele,sajnos nem lehet elhanyagolni mert egyből visszajön az ilyesmi
2018. dec. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vegyél a bőrödnek megfelelő (száraz, normál, zsíros) arclemosót, alaposan moss arcot napi 1-2 alkalommal, és esetleg használj emellett krémet is. Nekem bevált:)
2019. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!