Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kisgyereknek milyen halk...

Kisgyereknek milyen halk hajvágó gépet ajánlotok?

Figyelt kérdés
1 éves gyerek fél a hajvágástól. Arra gondoltunk, hogy beszerezzük a lehető leghalkabb hajnyíró gépet, de a neten nem írnak semmit arról, hogy mennyire hangos egy gép. Ti milyen gépet ajánlanátok, ami halkan működik?

2018. dec. 27. 23:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

[link]


Ez direkt pujáknak való. Tetüfésű helyett is jó.

2018. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt az egyet találtam én is, amiről kimondottan azt írják, hogy gyerekeknek való, de ezt nem lehet már kapni sehol.
2018. dec. 28. 00:27
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Az ollónak nincs hangja
2018. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerinted erre még nem gondoltam? Van fodrászollóm is, de egy 1 éves gyerek nem ül nekem 20 percet, mire végig megyek a pici haján. Ráadásul nem is biztonságos. Gèppel lenne a legegyszerűbb levágni a haját, de a lehető leghalkabbat szeretném megvenni. Volt kimondottan gyerekeknek készült hajnyíró, de olyat nem lehet most kapni. Gondoltam hátha van valami alternatívája.
2018. dec. 29. 01:04
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Stépségszalonban dolgozom, ott nem okoz gondot az olló használata. Mivela legtöbb gyerek fél a géptől, eleve nem is azzal vágmak hajat.
2018. dec. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elhiszem, viszont egy fodrász az profi, aki gyorsan és hozzáértően levágja egy kisgyerek haját. Ez a munkája. Nekem ez itthon több idő. Gyorsabb és alaposabb lenne egy hajnyíró géppel. Olyat szeretnék venni, ami mind közül a leghalkabb. Szóval nem alternetív megoldásokat szeretnék. Az pl. nem segítség, hogy vigyem el fodrászhoz.
2018. dec. 30. 00:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig egy halk hajvágó árából egy évig viheted fodrászhoz...
2018. dec. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Külföldön nem. Itt egy hajvágás árából veszek egy olcsóbb árkategóriás gépet.
2018. dec. 31. 00:30
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Kösd le a gyereket valamivel és addig vágd le a haját hajvágó ollóval. Kisgyerekeknek nem is ajánlják a gépet!!!
2018. dec. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Roland13 válasza:

Én is csendes hajvágót keresek kisfiamnak.


Vettem egy Philips családi hajvágógépet, QC5115/15 típusú. 8500 Ft. Küldtem is vissza, szerintem nem csendesebb az átlagnál, 75 decibel a zajkibocsátása.


Fodrászom mutatott egyet, meglepően csendes, 60 decibel hangerejű. Neve: Wahl Magic Clip (5 Star), vezetékes, régebbi verzió. 28000 Ft körül van az ára. Nagyon nehéz súlya van, és kicsit drága.


De találtam neten egy 55 decibel zajkibocsásút, neve Xiaomi Enchen, kerámia vágófejes. Ára 8500 Ft. Ez utóbbit megrendeltem, még nem jött meg , így nem próbáltam ki. Ha mégis túl hangos a gyereknek, majd ezt is visszaküldöm még használatlanul!


Lehet találni a neten 'no name' baba hajnyírót, 45-50 decibel, de Kínából hozzák, és kétséges a visszaküldés, és a minőségről nem találtam véleményt, így ezt hagyom utolsó lehetőségnek.

Az tudja igazán, hogy milyen egy kis gyerek haját vágni, akinek van gyereke! Nem mindig olyan egyszerű. És minden gyerek más, minden körülmény más. Szerintem, ha lehet kapni, akkor meg kell venni a halkabb hajnyírót!

2022. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!