Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idobe es penzbe kerul...

Mennyi idobe es penzbe kerul egy festett fekete haj kiszivatasa es festese?

Figyelt kérdés
Szeretnek voros hajat de a feketet nem fogna be ugyhogy ki kell szivni a szinet. Egyszer a fodraszom azt mondta hogy ez robb alkalmat vesz igenybe es narancstol kezdve zoldig mindenfele szint jatszana a hajam plusz ugye roncsol is. Tenyleg ilyen maceras es nem lehet egy alkalommal letudni a szivast es a festest? Mennyibe kerul ez kb?

2018. dec. 29. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ez elég macerás és tényleg nagyon el lesz roncsolva a hajad. Nekem sötét barnabol lett szőke hajam de az egész hajam tönkre ment törik jobban hullik kifesulhetetlen néha olyan mint egy dort.

Hát szerintem elég húzós is lenne pénzben mert többször kéne leszivatni aztán ha pl bezoldul akkor többször festeni nem egy egyszerű eset.

2018. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hossztól is függ.

Meg attól, hogy milyen vöröset akarsz, mert ugye egy sötét árnyalat könnyebben elérhető, mint egy világos rézvörös.


Két módszerrel maradna hajad is.


1: C-vitaminos pakolással

A port samponnal összekevered, erre fólia, meleg sapka, és egy órát rajta hagyod. Utána jó sokáig öblíted vízzel.

Többször is lehet csinálni, pár nap szünettel.

Arra vigyázz, hogy szárít!

Nekem egyenletesen világosodott a festett fekete közép barnára, ezt egy meggyvörös festék már szépen befogja.

Nem lett foltos, se zöld, se narancssárga. Sokkal jobb, mint a hidrogén és a szőkítő por.

Egy zacskó aszkorbinsav bioboltban 800 ft volt, 3 alkalomra elég, és nekem elég is volt ennyi, hogy elérjem a kívánt színt. (Eredeti világos barna, színezővel, hogy le tudjam növeszteni.)


2. Colour B4

Ebből van erősebb is, feketére az kéne.

Én vörössel próbáltam, teljesen jól működik. Nagyon pontosan be kell tartani az utasítást!! A legfontosabb, hogy rohadt sokáig kell öblíteni. Órával nézd, az 5 perc biztosan meglegyen.

Elég egyenletes, viselhető eredmény lett, egy pici vörös maradt, de nem gáz. Nem volt foltos.

Hosszú haj esetén a vége már többször lett festve, és lehet, hogy kétszer is rá kell menni vele.

Egyáltalán nem roncsolt. Sokkal jobb, mint a pár évvel ezelőtti, nem tudom, mit változtattak rajta, de nem szárít, és tényleg leszedi a festéket.

Valami 3600 körül volt egy dobozzal.


Erre jön rá a vörös festék ára.

Szerintem addig ne vegyél festéket, amíg nem látod, hogy mennyire sikerült a hajad leszívatni. A vörös legfeljebb egy árnyalattal világosabbra fogja be.

9-es oxi már elég jó hozzá, és egyél hozzá valamilyen "plexet". Kallosplex, Implex, stb. Ezt a festékbe kell keverni, és ápolja a hajad, védi a festés közbeni további károsodástól.

Az biztos, hogy eleinte pár mosás után fakulni fog a vörös, és arra készülj fel, nehezebb tőle megszabadulni, mint a feketétől, minden festéken (feketén is) át fog ütni. A legnehezebben kezelhető hajszín.

2018. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az a leszivatás?
2022. máj. 18. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!