Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Egyetemen mennyire gáz, ha szőrtelenítem a testem mindenhol? (18/f)

2018. dec. 29. 18:53  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Azért mert alapból nagyon szőrös vagyok mindenhol és számomra sokkal kényelmesebb érzés hogyha nincsen rajtam szőr, sokkal felszabadultabban érzem magam, de persze már hozzá vágták a fejemhez, hogy nem kéne...csak nem érdekel.

Egyetemen mennyire fognak kipécézni emiatt? Mert kollégiumba készülök...

# 1/7Időpont 2018. dec. 29. 18:56 Privát üzenet
Azt csinálsz magaddal amit akarsz, aki másképp gondolja az meg majd egyszer csakcsak felnő

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. dec. 29. 19:24 Privát üzenet
Szerintem senkit sem fog érdekelni, csak ne mások előtt csináld.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. dec. 29. 19:28 Privát üzenet
Szerintem menj az egyetemre ruhában, akkor senki nem látja mi van alatta.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. dec. 29. 19:39 Privát üzenet
Csak ne egyetemen szőrtelenítsd, vagy ha ott, akkor se mindenhol, hanem csak a vécében.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. dec. 29. 19:39 Privát üzenet
Én is mindenhol szőrtelenítek és a valóságban ez senkit sem érdekel. Volt már, hogy rákérdeztek, vagy haverok vicceltek vele, de soha semmi rosszindulatú bántás nem volt. Persze ha itt kiírom, van aki beszól vagy b @. ziznak, de az életben sosem...F.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. dec. 30. 07:45 Privát üzenet

Ha van egy minimális személyiséged, alapból nem szekálnak, akkor senki se fogja szemedre vetni. Ha megjegyzik, rakérdeznek, hogy hova tűnt nem kell kertelni: leszedted, kipróbáltad így milyen, mert téged zavart. Gondolom néhanapjan hazajársz, akkor nekiesel gyantával vagy epilátorral és kész, nem kell mások előtt csinálni, én kellemetlenül js éreznem úgy magam.

Nem emiatt lesz valaki homo vagy nem férfias... mert ennyi erővel lányok is férfiasak, ha már egy minimális is van rajtuk (vqgy nélküle kislányosak? mind1...) A lényeg, hogy ha valaki rendelkezik egy minimalis intelligencia szintel, akkor elfogadja, hogy neked jobb, komfortosabb nélküle, és nem fog basztatni olyannal, ami nem rá tartozik, hanem csak a barátnődre, avagy akinek tetszeni akarsz.

Azért aki jelentős szörzettel rendelkezik, valami módszerrel, akár trimmeléssel karban szokták tartani, tehát azért valamilyen úton módon elég sok fiú/férfi foglalkozik ezekkel a dolgokkal

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jan. 2. 00:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
16 éves lányként csak én vagyok olyan, hogy nem szőrtelenítem magam?
Miért érzem az izzadságszagot magamon, mikor rendszeresen tisztálkodom, használok sprayt, szőrtelenítem a hónaljam? Mit csináljak?
Gáz ha nem szőrtelenítem a lábamat?
Fiú létemre ha szőrtelenítem az állam az nem helyes? 18 vagyok és képzeljetek el egy fehér arcot sűrű sötét borostákkal. Nem valami szép, amúgy meg nincs semmi baj az arcommal...
Mióta borotvával is szőrtelenítem a lábam csúnya szőrbenövések és és piros néha lilás (foltok) pontok jelentek meg a lábamon, mi lehet ez, esetleg ismertek rá vmi hatásos krémet...
Szerintetek gáz ha nem szőrtelenîtem magamat rendszeresen?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!