Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyetemen mennyire gáz, ha...

Egyetemen mennyire gáz, ha szőrtelenítem a testem mindenhol? (18/f)

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 18:53
 1/7 A kérdező kommentje:

Azért mert alapból nagyon szőrös vagyok mindenhol és számomra sokkal kényelmesebb érzés hogyha nincsen rajtam szőr, sokkal felszabadultabban érzem magam, de persze már hozzá vágták a fejemhez, hogy nem kéne...csak nem érdekel.

Egyetemen mennyire fognak kipécézni emiatt? Mert kollégiumba készülök...

2018. dec. 29. 18:56
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz magaddal amit akarsz, aki másképp gondolja az meg majd egyszer csakcsak felnő
2018. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkit sem fog érdekelni, csak ne mások előtt csináld.
2018. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj az egyetemre ruhában, akkor senki nem látja mi van alatta.
2018. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne egyetemen szőrtelenítsd, vagy ha ott, akkor se mindenhol, hanem csak a vécében.
2018. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindenhol szőrtelenítek és a valóságban ez senkit sem érdekel. Volt már, hogy rákérdeztek, vagy haverok vicceltek vele, de soha semmi rosszindulatú bántás nem volt. Persze ha itt kiírom, van aki beszól vagy b @. ziznak, de az életben sosem...F.
2018. dec. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy minimális személyiséged, alapból nem szekálnak, akkor senki se fogja szemedre vetni. Ha megjegyzik, rakérdeznek, hogy hova tűnt nem kell kertelni: leszedted, kipróbáltad így milyen, mert téged zavart. Gondolom néhanapjan hazajársz, akkor nekiesel gyantával vagy epilátorral és kész, nem kell mások előtt csinálni, én kellemetlenül js éreznem úgy magam.

Nem emiatt lesz valaki homo vagy nem férfias... mert ennyi erővel lányok is férfiasak, ha már egy minimális is van rajtuk (vqgy nélküle kislányosak? mind1...) A lényeg, hogy ha valaki rendelkezik egy minimalis intelligencia szintel, akkor elfogadja, hogy neked jobb, komfortosabb nélküle, és nem fog basztatni olyannal, ami nem rá tartozik, hanem csak a barátnődre, avagy akinek tetszeni akarsz.

Azért aki jelentős szörzettel rendelkezik, valami módszerrel, akár trimmeléssel karban szokták tartani, tehát azért valamilyen úton módon elég sok fiú/férfi foglalkozik ezekkel a dolgokkal

2019. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!