Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim szőrtelenítést mivel...

Intim szőrtelenítést mivel végzitek?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat,tippeket várok borotvával, epilátorral, gyantával kapcsolatban.

Teljesen simára szoktam magamat borotválni, de ezt csak 3-4 naponta tudom elvégezni, mert viszket, kipattogok. Borotvahab, hintőpor hogy vált be nektek? Napi szinten élek nemi életet, hogyan szőrtelenítsek, hogy mindig ápolt és sima legyek? Epilátort megéri használni, mennyire tartós nektek az eredmény? Teljesen sima lesz? Gyantát kozmetikusra bízzátok? Minden válaszért előre is köszi!


2018. dec. 30. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta epilátort használok. Azóta rengeteg szőr kikopott, egyáltalán nem nőnek vissza. Hetente egyszer szoktam végezni akkor még csak annyi nő ki, amit épphogy lehet epilálni, szinte nem is látszik. Teljesen sima lesz a végeredmény. Gyorsan is meg van körülbelül 7 perc. Eleinte valószínű, hogy fájni fog de ez idővel enyhül. :)
2018. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszer gyantázattam, nem vészes de egy hét alatt annyit nőtt hogy kb mehettem volna vissza, az epilálással szintén ez a baj hogy nekem pl a hónaljam hetente kell epilálnom és az utolsó napokon már van 1-1 fekete szál is nem csak apró pihék szóval elfogadtam hogyha nem akarok 2-3 naponta epilátorral átmenni rajta (ami főleg azért zavar mert nem egyedül lakok ellenben olyan k...a hangos mint egy fűnyíró 40+ ezres csúcskategóriásra ami meg TALÁN halkabb nincs pénzem) a büdös életben nem lesz tartósan sima és inkább borotválom, párom meg nem panaszkodik.
2018. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Borotválom, de csak heti egyszer így minimális az irritáció, illetve reggel és este bekenem testápolóval, mert azt vettem észre, a száraz bőr könnyebben kipattog.

Kb. 1 évig jártam gyantázni, nagyon profi volt, alig fájt, de kiment külföldre a hölgy. Elmentem a másik kozmetikushoz (kisváros, nagy választék nincs), de sajnos ő egy hentes. Borzasztó mit művelt, soha többet nem mentem, pedig egy rendes gyantázásnál nincs jobb.

2018. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én borotválom: először láb, fenék környéke, bikinivonal, nagyajkak. Utána bekenem testápolóval nekem így nem pattog ki. Én általában 2 naponta szoktam (max 3) mert viszonylag erőteljesen szőrösödöm.
2021. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!