Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért szőrös a hasam lány...

Miért szőrös a hasam lány létemre?

Figyelt kérdés

Látható, de nem erős szőrszálak. Nem csak a hasam, a combom, a fenekem és az arcomon is vannak pihék. Esetleg ezek később megerősödhetnek?

Különösebben csak az zavar, hogy nem tudom mi ennek az oka.

3 éve menstruálok, de sosem jött meg pontosan. Bár az elején betudtam annak, hogy nem állt még be, de most már azért kezd ez is aggasztani. (Sok idegességtől lehet esetleg?)

Valamint elég sok pattanás van az arcomon, ami szintén egyre jobban zavar.

El kellne mennem vele orvoshoz? Lehet hormonprobléma? Ha igen, akkor azzal mit lehet kezdni?

17/l



2019. jan. 1. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Az utolsó 5 menzeszed első napja mi volt?
2019. jan. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
december 9-vasárnap, október 18-csütörtök, szeptember 19-szerda, július 31-kedd, június 21-csütörtök
2019. jan. 1. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
A leírtak alapján lehet PCOS, de ezt nyilván csak szakember tudja megállapítani ténylegesen.
2019. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
89%

Jajj nem kell PCOS-sel ijesztgetni. Nincs veled semmi baj. A nők is szőrösek, ez természetes. Van akinek erősebbek a szálak, van akinek több van, van akinek kevés, stb. Én 23 vagyok, vannak erősebb szőrszálaim, szőrtelenítek. (Kérdezz meg kozmetikust melyik területet hogyan érdemes.) A menzeszem sincs teljesen beállva, pár napot mindig csúszkál. Járok nőgyógyászhoz, nincs semmi bajom.

Persze elmehetsz orvoshoz, hogy biztosan minden rendben legyen és tanácsot is kaphatsz a pattanások kezelésére.

2019. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Ezek túl hosszú ciklusok, menj el nőgyógyászatra és csináljon a doki hormonvizsgálatot is!
2019. jan. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, menj el dokihoz. Ő fog tudni neked segíteni, és egyelőre teljesen felesleges ijedezned bármilyen neten talált diagnózis miatt. Ha bármi van akkor pedig hidd el el fog látni a megfelelő instrukciókkal :)
2019. jan. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A netes diagnózisokat, cikkeket el kell felejteni, mert az két lehetőséget tart fenn. Az egyik a makkegészséges élet, a másik meg a halál. Átmenet nincs.


Kedvencem, amikor a házipatikán az inhalálásról olvastam, hogy milyen hatékony orrdugulásra, majd egy másik szintén házipatikás cikkben pedig oda teszik az inhalálást a mit NE csinálj orrduguláskor listára. Na ezek után egy ilyen oldalt, mint webbeteg meg házipatika nem olvasok, mert azok is össze vissza irkálnak, félrevezetik az embereket, meg riogatnak mindenféle szélsőséges betegséggel.


Menj el orvoshoz, és megmondja, hogy mi van.

2019. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányok is szőrösek, csak a filmekben vagyunk tükörsimák.
2019. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is világéletemben ilyen volt, egy jó tanács: borotvát semmiképp, és a többi szőrtelenítéssel is óvatosan. Ha még nem erősek a szőrszálak, örülj. Én egy életre tönkretettem magam azzal, hogy mint az őrült elkezdtem szőrteleníteni a hasam, és nem ritkul áll egyik módszertől sem. Úgyhogy csak akkor nyúlj hozzá ha muszáj. Esetleg szőkítheted inkább, az gyengíti is a szálakat. Én nagyon megszívtam a szőrtelenítéssel.
2019. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tanácsokat!

Annyira nem zavar a szőr, hogy hozzányúljak. Ilyen pihe szerű a legtöbb.

2019. jan. 1. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!