Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok jó arckrémeket amik...

Tudtok jó arckrémeket amik beváltak? (pattanás ellen is! ) (többi lent)

Figyelt kérdés

Leginkább pattanás ellen kéne, kinyomom az összeset mindig, de másnap újra kijönnek rajtam...

Problémát jelenthet, hogy rengeteg tojást (pattanás okozója lehet) eszek, és sportolok napi szinten, így ugye izzadok és az ugye "előnyös" a pattanásoknak.

De szívesen használnék egyébb arckrémet (pl.kiszáradás ellen)



2019. jan. 1. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyszerű kèk tègelyes nivea krèm nagyon jò...bár pattanásos bőrre nemhiszem.
2019. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszertárba lehet venni, Cremor Aquosus. Párszát Ft. és tök jól bevált nekem is :)

A lényeg ha ilyen a bőröd, (nekem is ilyen volt, de egy gyógyszeres kezelés után mostmár szerencsére nem), akkor ne tegyél rá mindenféle illatanyagokkal dúsított cuccot. Vagy ami még nagyon jó, ha sima teafaolajat raksz rá, hagyod rajta 10 percig, és rákened a krémet amit írtam az előbb ;)

2019. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#2 Borotválkozással ezt hogy tudnám "együtt müködtetni"?

Pl.letisztitom az arcom borotválkozok majd az aftershave és utána a teafaolaj+krém?

2019. jan. 6. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az működhet. Csak várd meg míg a teafaolaj beszívódik. Ha kicsit soknak érzed nyugodtan higítsd fel vízzel, és így kend be veled az arcod, akkor nem erős annyira. A krémből pedig csak egy nagyon vékony réteget rakj.

Nekem bevált, remélem neked is fog :)

2019. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És megint a kettes válaszoló vagyok ( az előzőt is én írtam csak elfelejtettem odaírni).

Vagy amit még nagyon szeretek az a La Roche Posey Effeclar Duo +

Külön aknés bőrre van, szintén gyógxszertárba lehet venni, igaz, nem olcsó. Krémmánián olvasgass véleményeket, es ha megtetszik ajánlom :)

2019. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És reggel este kell, vagy elég lefekvés előtt (este)?
2019. jan. 7. 10:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak este csinálom.
2019. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!