Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Mennyibe kerül és milyen sűrűn kell hajat festeni?

Sajnos nagyon sok ősz hajszálam van már és ezért szeretném befesteni a hajanat viszont csak barnáról barnára ugyan olyan színűre. Melyik hajfestéket ajánljátok? Mennyibe kerül? Milyen sűrűn kell festeni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: őszülés, ősz, festék, hajfestés, haj

jan. 3. 00:36  Privát üzenet  

A válaszok
Fodrász kellékesnél ajánlom,hogy vegyél. Én a wella festéket használom.Az eladó tud segíteni is. A barna festékeknél bolti dobozos esetében érdemes kicsit világosabbat választani,ha nem sötètbarnát akarsz,ugyanis a legtöbb barna hajfesték sötétebb lesz,mint ami a dobozon van.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 3. 06:56 Privát üzenet
Ja..csak a kérdésre nem válaszoltam. 1000 ft körül számolj átlag festékárban. Kb 1.5 havonta ha festes a lenőtt részt az jó.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 3. 06:58 Privát üzenet
Hajhossztol is fugg. :)

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 3. 08:17 Privát üzenet
Feketemacska0909 nevű felhasználó válasza:

Hossztól függ meg,hogy neked milyen gyorsan nő a hajad. Nekem derékig ér fekete a hajam és kell rá 3 doboz,mert hozzá még dús is. Így nem lehet megmondani. Nekem 1,5 havonta kb 4 ezerbe kerül.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 4. 12:48 Privát üzenet

Hajhossztól és színtől függ. Amikor hennával festettem olcsó volt,egészséges meg könnyű is. Azt esetleg kipróbálhatod,azt nem lehet elrontani. Az elég hatalmas hajkoronákra. A rendes hajfesték is elég,mikor derékig érő hajam volt akkor is csak 1 dobozzal használtam,annyi hogy felhígítottam egy pici 6%-os hidrogénnel,hogy ne legyen olyan tömör és több legyen belőle. Tökéletesen működött,évek óta így használom.

Ami a hajfestéket illeti,a fodrászom a garnier olia terméket ajénlja,állítólag ez károsítja legkevésbé a hajat. Mikor vörös voltam,ezt használtam,de nekem nem volt elég élénk piros ezért áttértem másikra. Most szőke. A szőke körülényesebb és drágább is.De szerintem a barna olcsón megúszható. Havonta,másfél havonta szoktuk festeni,annyi idő alatt nől le az eredeti haajd kb egy cm-t. De én akkor is csak a tövekre viszem fel,a többit hagyom,hogy ne károsítsam feleslegesen.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 4. 16:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válszokat ^^ Amúgy kb 4 ujjnyira lóg túl a vállamon

# 6/6Időpont jan. 4. 19:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rózsaszín mübőr táskámat betudja festeni a bőrműves fekete színűre? Mennyibe kerül?
Textil festékkel be lehet egy ruhát teljesen festeni? Vagy csak egy kis részt? Mennyire tartós? Mosásnál kijön/kopik? Hol lehet kapni? Kb mennyibe kerül?
Szeretnék egy átlátszó zseléréteget a körmömre, amire saját magam tudok festeni. Mennyire ártana a körmömnek? Kb. mennyibe kerül?
Szeretnék francia körmöt festetni. Kicsik a körmeim, de szépen kilehetne már festeni. Körülbelül mennyibe kerül egy ilyen festés szalonban?
Hogyan kell házilag szőkíteni? Vagy mennyibe kerül a fodrászánál? Csak tincseket szeretnék festeni (más színre). Szőkésbarna hajam van :D
Mennyibe kerül a hajamat vörösre és feketére festeni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!