Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül és milyen...

Mennyibe kerül és milyen sűrűn kell hajat festeni?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sok ősz hajszálam van már és ezért szeretném befesteni a hajanat viszont csak barnáról barnára ugyan olyan színűre. Melyik hajfestéket ajánljátok? Mennyibe kerül? Milyen sűrűn kell festeni?

2019. jan. 3. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Fodrász kellékesnél ajánlom,hogy vegyél. Én a wella festéket használom.Az eladó tud segíteni is. A barna festékeknél bolti dobozos esetében érdemes kicsit világosabbat választani,ha nem sötètbarnát akarsz,ugyanis a legtöbb barna hajfesték sötétebb lesz,mint ami a dobozon van.
2019. jan. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Ja..csak a kérdésre nem válaszoltam. 1000 ft körül számolj átlag festékárban. Kb 1.5 havonta ha festes a lenőtt részt az jó.
2019. jan. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hajhossztol is fugg. :)
2019. jan. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hossztól függ meg,hogy neked milyen gyorsan nő a hajad. Nekem derékig ér fekete a hajam és kell rá 3 doboz,mert hozzá még dús is. Így nem lehet megmondani. Nekem 1,5 havonta kb 4 ezerbe kerül.
2019. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hajhossztól és színtől függ. Amikor hennával festettem olcsó volt,egészséges meg könnyű is. Azt esetleg kipróbálhatod,azt nem lehet elrontani. Az elég hatalmas hajkoronákra. A rendes hajfesték is elég,mikor derékig érő hajam volt akkor is csak 1 dobozzal használtam,annyi hogy felhígítottam egy pici 6%-os hidrogénnel,hogy ne legyen olyan tömör és több legyen belőle. Tökéletesen működött,évek óta így használom.

Ami a hajfestéket illeti,a fodrászom a garnier olia terméket ajénlja,állítólag ez károsítja legkevésbé a hajat. Mikor vörös voltam,ezt használtam,de nekem nem volt elég élénk piros ezért áttértem másikra. Most szőke. A szőke körülényesebb és drágább is.De szerintem a barna olcsón megúszható. Havonta,másfél havonta szoktuk festeni,annyi idő alatt nől le az eredeti haajd kb egy cm-t. De én akkor is csak a tövekre viszem fel,a többit hagyom,hogy ne károsítsam feleslegesen.

2019. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válszokat ^^ Amúgy kb 4 ujjnyira lóg túl a vállamon
2019. jan. 4. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!