Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ezek alaján...

Szerintetek ezek alaján milyen a bőrtípusom?

Figyelt kérdés

Sok jellemzést elolvastam de sajnos nem tudtam megfejteni,hogy végülis milyen a bőrtípusom :(

T-zónában zsíros,amúgy vannak száraz részek,viszket húzódik arcmosás után. Fél éve kb. elég mitesszeres az arcom, inkább az államon,ott pattanások is jellemzőek.A homlokomon is sok van sajnos.

20 éves vagyok,de a pattanásokat nem fognám a “serdülő” korra. Rendszeresen sminkelek.

Valamint ti miket használtok? Gondolok itt tonik,micellás víz,arclemosó márkákra.

Köszönöm a segítséget!



2019. jan. 3. 18:11
 1/1 anonim válasza:
szerintem vegyes a bőröd,nekem is hasonló a leírás alapján, én sima garnier-es micellás vízzel mosom le a sminkem, utána avonos arctisztító habbal is átmosom,ami jól tisztít viszont engem is kiszárít, ezért utána egyből arckrémezek, de mivel a zsíros krémektől pattanásos lennék én egy Pompom arckrémet használok, és rózsavízzel szoktam még fújkálni az arcomat,ha úgy érzem szükséges:)
2019. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!