Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A raszta haj eleinte mindenkin...

A raszta haj eleinte mindenkinek furcsa, megszokható?

Figyelt kérdés
fél éve van raszta hajam, nem sokat hordom kiengedve inkább csak felkontyolva vagy lófarokban, mert például kiengedve, főleg ha sapkát veszek fel ahol az arcomhoz vagy nyakamhoz érnek a tincsek kiráz a hideg. egy emberrel tudtam beszélni aki azt mondta neki is ilyen volt de hamar megszokta és azért lehet mert félek a pókoktól és ahhoz hasonlít az érzés de érdekel más is így van/volt? mint egy macska akinek megfogják a nyakán a bőrt, felhúzom a vállaim és inkább felkötöm. ugyanakkor levágatni nem szeretném mert 3 évig növesztettem miatta a hajam és a mellkasomig ér, ezen kívül nagyon tetszik is de szeretném kiengedni néha.így hogy mindig felkötve hordom a tövénél erősen össze akarnak nőni, a freeform így nálam olyan lenne hogy egyetlen hatalmas tincs lenne a fejemen. köszönöm a válaszokat.

2019. jan. 3. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Èn fèlek a raszta hajtòl 😄
2019. jan. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az enyém puha nagyon, mivel nem horgolom. Puha kis csápocskáktól meg nincs okom félni :D
2019. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tényleg ne vágasd le, gondozd, foglalkozz vele sokat, hátha akkor jobban 'kötődsz' majd hozzá, jobban megszokod.

Az is segíthet, ha raksz bele mindenféle díszecskéket, gyöngyöt, fémet, cérnát stb, amik tetszenek neked, akkor ott más lesz az érzés, meg a kinézeten is sokat tud dobni.

Szerinteem abszolút megszokható, persze nem tudom, mennyire nagy problémát okoz neked.

Ha viszont kezd összenőni(meg igazából ha nem, akkor is) akkor minden nap legalább egyszer forgasd be a tincseket, meg horgold is rendszeresen.

Milyen gyakran mosod? Lehet, hogy a gyakoribb mosás is segítene(tudom, hogy macerás megszárítani!!)

2019. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
általában 2-3 hetente mosom. rasztázás előtt sem mostam gyakrabban, nem is éreztem szükségesnek, nem annyira hajlamos a zsírosodásra. a mosás hogy segít a folyamatban? úgy vettem észre csak jobban szétcsúszik.
2019. jan. 20. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!