Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 6. 000ft sok havonta szépségáp...

6. 000ft sok havonta szépségápolási termékekre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van, akinek csak az arckrémje kerül ennyibe havonta és van, aki sosem költene ilyesmire. Mégis kíváncsi lennék mindenki véleményére.

Ebben benne van minden.


2019. jan. 4. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem fölösleges havonta szépségápolási termékeket venni. Ez a pénz egyébként nem sokat ér magában, de bármennyi felesleges költekezés túl soknak számít.
2019. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

Egy hónap alatt elhasználsz egy nagy tégely krémet, vagy egyéb terméket? Miket vennél?


Egyébként teljesen felesleges ennyit kikölteni.

2019. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nagyon sok. Ez évi 72 ezer forint, amiből gyakorlatilag vehetsz egy új okostelefont, vagy 3-4 tank benzint az autódba, vagy elmehetsz 4-szer étterembe enni családostul, de másfél-két év alatt egy többnapos belföldi nyaralás ára is összejön belőle. Hogy te mire gondolsz "minden" alatt, ami ebben benne van, azt nem tudom, de biztos vagyok benne, hogy ennek legalább a fele nem okoz külső szemlélő számára is látható változást a használó szépségében/megjelenésében.
2019. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Ha ronda vagy, akkor 6000 Ft sem fog széppé tenni. Ha meg szép vagy, akkor nincs szükség szépítőszerekre. Ennyi
2019. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hónapra leosztva ennyi.
2019. jan. 4. 14:14
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

Férfiként nem tudom mi az, hogy minden. Nálam a minden az kimerül a golyós dezodorban, samponban, tusfürdőben, borotvahabban, borotvapengében, ami éves szinten nálam annyi, mint te nálad 2-3 hónap.


Asszony többet költ ilyenekre, mint én, de ő sem ennyit. Nem kimondottan sminkelős fajta, mondjuk nincs is rá szüksége, mert szép a bőre, nem kell elfedni mindenféle cuccal. Krémezni szokta a bőrét esténként, de krémet sem vesz havi szinten.


Szerintem is sok lesz az a 6000 Ft/hó annak ellenére, hogy férfi vagyok és nem vagyok egy metroszexuális fajta.

2019. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Akkor miért nem tetted fel így a kérdést, hogy évi 72 ezer forint összesen? :D Nekem nagyon kevés, ha beleszámoljuk a kozmetikust is (tudom, nem termék, szolgáltatás).
2019. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyit engedhet meg magának, és úgy milyen árkategóriában vásárol valaki. Szerintem úgy sok, ha csak a tusfürdő és sampon kerülne ennyibe, hiszen azok fogyóbb eszközök, mint mondjuk egy sminklemosó vagy hajlakk. :D
2019. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem sok
2019. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

De mi tartozik a mindenbe?

Pár havonta veszek egy szempillaspirált és ennyi. Hajápolási szerekre költök többet, de akkor sem havi 6000

2019. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!