Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szoktatok hajat szárítani?

Hogy szoktatok hajat szárítani?

Figyelt kérdés
Hosszú, vállig érő hajam van. Én csak simán, miután megmosom, megtörlöm, megszárítom, megfésülöm. Elég ennyi? Mert láttam sok videót ahol feltekerik szárítókefére, meg stb.

2019. jan. 4. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kifésülöm vizesen, és szárítás közben is fésülöm. Ennyi. Ha extrát szeretnék, akkor tincseket teszek körkefére és úgy szárítom meg.
2019. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Azért tekerik fel mert így formázzák. Én ha sietek akkor kb úgy szárítom mint a fodrásznál: felkötöm és csak rétegeket engedek le, az fésűvel szárítom mert így gyorsabb. Amúgy meg nem szárítom, este megmosom, reggel csak átfújom hogy ne legyen nyirkos-nedves
2019. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem hagyni, hogy magától megszáradjon, de általában erre sajnos nincs idő. Kifacsarom, törölköző rá (nem törlöm meg), majd kicsit később fejjel lefele, közben fésülve szoktam hajszárítózni. Így nem olyan lapos, egyébként nincs mit formázni rajta, a választékkal kell csak szöszölnöm, miután megszáradt. Irigylem(?) azokat, akik nálam ebbe több energiát képesek fektetni, számomra ez a 10-20 perc is megterhelő.
2019. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom ahogy te kérdező
2019. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megmosom, belecsavarom törölközőbe, várok pár percet, hogy felszívja a nedvességet, kifésülöm ujjaimmal, aztán elkezdem szárítani. Ha már félszáraz, akkor nyúlok hajkeféhez.
2019. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
MOsás után megtötölöm és óvatosan, nagyfogú fésűvel nagyjából kifésülgetem, hogy ne törjön. Úgy szoktam szárítani, hogy előrehajtom a fejem, mert egyrészt úgy könnyebb, másrészt dúsabbnak hat a frizura. Félszárazon néha még átfésülöm egyszer, de ha sietek, akkor csak szárítás után.
2019. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az énn hajam nagyon macerás. Vastag szàlú és rengeteg hajam van. Plusz a vége nagyon szállós vagy hogy írjam. Hamar gubancolódik és szép ha csak megszàrítom.


Én úgy szoktam hogy mosás után törölközőbe csavarom. Rajta hagyom kb negyed órát. Majd kibontom, megfésülöm. A hajam felétől a végéig felviszek vizes hajra való ápoló krém félét.

Két féle képpen szoktam megszàrítani.

Ritkàn szoktam diffúzórral. Ilyenkor előre dölve szárítom,hogy göndör legyen.

Mostanaban már csak simán megszárítom és sima fonással befonom. Ezért reggelre szép hullámos lessz.

2019. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok.

*nem szép ha csak simàn megszàrítom és úgy hogyom*

2019. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
Én először megvárom amíg félig megszárad a törölköző alatt, utána hajolaj, kifésülöm és megszárítom 2 részre osztva. Az ilyen speckó kefék annak kellenek aki formázza is a haját. nekem derékig ér, egyenes, így elég ha simán fésülgetem szárítás közben.
2019. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor hosszú hajam volt, sose hajszárítóztam. Amikor mégis, akkor már kár volt a hajvégápolóért. Nem szerette. Magától száradt, télen néha a fűtőtest szomszédságában üldögélve gyorsítottam kicsit egy szál boxerban. Vizesen semmivel nem nyúltam hozzá, még a szokásos nagyon puha hajgumival sem. Kikócolni csak akkor kellett, amikor hanyagoltam a fésülködést kicsit, vagy amikor még nagyon kezemben volt a rövid hajas durva törlés (sok görbe ujj, halál a hajra). Maga a kikócolás a jó öreg hol erre, hol arra hasasodó fogú bontófésűvel volt a legegyszerűbb és legkíméletesebb, a hajvégen kezdve és komótosan egyre beljebb fogva, súlyos esetben eleinte tényleg nem nagy adagokon. Végül ha épp alkalmi öltözetet készültem feldobni, kapott sűrű fésűvel egy óvatos "egyérintőzős" kört. A hajam kicsit inkább vastagabb, irdatlan dús, hullámos férfihaj, hamar zsírosodós, de a száraz, törékeny hajra való samponok mentették meg a helyzetet, amikor félbe akartam hagyni a megnövesztését. Így is ritkán maradt szép váll alatt, pedig hamar nő, és vigyáztam rá. Ma már a homlokomra ülök le, pedig zéró a ritkulás. Egyszer kényszerültem rá, hogy kipróbáljam nullán, azóta nőknek is ajánlom szeretettel. A tiszta technológia, ráadásul a leghatékonyabb a legkisebb időráfordítással. És hát a testápoló kutacsba masszírozása, hmmm! :)
2019. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!