Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Borotválkozáskor mindig kipattogok, mi csillapítaná?

17 éves vagyok, kb 2 éve borotválon az arcszőrzetem, és a nyakamat is. Mikor borotválkozok használok borotvahabot, utána aftershave-t is. Az aftershaveket próbálgattam, alkoholost, nem alkoholost stb. A nem alkoholos jobb, mert nem közvetlen borotválkozás után pattogok ki, hanem 1 nappal később. Egyébként csak a nyakam szokott kipattogni de nagyon durván. Mit ajánlotok, amitől esetleg ki sem pattogok, vagy csak enyhén?

Keress kérdéseket hasonló témákban: borotválkozás, borotva, szőr, arcszőrzet, irritáció, kipattogás

jan. 4. 22:33  Privát üzenet  

A válaszok
Próbálj ki más borotvákat, tiszta legyen mindig, csak az arcodra, nyakadra használd.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jan. 4. 22:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Borotvafejet szoktam cserélni, szinte mindig újat használok.

# 2/9Időpont jan. 4. 22:49 Privát üzenet
SOHA senkinek ne add kölcsön, nekem egy csajom használta tudtomon kívül én meg nem értettem, hogy miért pattogzott a bőröm. Vett magának sajátot s probléma megoldva.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont jan. 4. 22:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hmm.. Nem tudok róla hogy használná bárki is rajtam kívül

# 4/9Időpont jan. 4. 22:57 Privát üzenet
Nem úgy értettem, hogy mindig vadi új pengét használj. Hanem, hogy más márkát próbálj ki, egyébként lehet a nagyon éleset nem birja a bőröd. Néhanekem is irritalja a bőröm a vadi új penge, aztan másodikra, harmadikra már jó.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jan. 4. 23:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lehet a borotvával van a baj tényleg.. Majd kipróbálom

# 6/9Időpont jan. 4. 23:53 Privát üzenet

borotvahab nem ér semmit, alkoholos aftershave több kárt csinál mint hasznot, dehidratálja a bőrt mint az állat

FORRÓ VIZZEL, vagy forró törölközővel (bár az körülményesebb) puhítsd fel a bőröd, majd MINIMUM egy 3 pengés (gillette blue 3 legyen a belépő szint), jó minőségű borotvával óvatosan borotválkozz meg, és borotválkozás utáni BALZSAMOT/KRÉMET használj

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jan. 5. 00:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi! :)

# 8/9Időpont jan. 5. 09:50 Privát üzenet
Laura2.0 nevű felhasználó válasza:

"Kenős" dezodorral azaz stifttel kend be az arcod borotválkozás után, mivel az izzadság irritálhatja a bőrödet és ez is lehet egy ok ami miatt pattanásos leszel

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont jan. 6. 19:31 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti fentrol lefele vagy lentrol felfele csinaljatok borotvalkozaskor?
Annyira érzékeny a bőröm odalent, hogy minden borotválkozáskor vérzik és utána kippatogzik. Hogy kéne csinálnom, hogy ne legyen baja? 17L
Gillette Fusion Power STEALTH vagy Gillette Fusion PHENOM borotva esetén, az elektromos funkció nélküli borotválkozáskor, nem jó a borotvát használni?
Mi az amit kis, suru ecsettel visznek fel borotvalkozaskor?
Borotválkozáskor, ti is szoktátok a borotvát a szőrirányal ellentétesen húzni?
Miért van külön női és férfi borotvák? Miben különböznek? Melyik borotvát érdemes használni mind női és férfi borotválkozáskor?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!