Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez így nagyon szőrős lábbal...

Ez így nagyon szőrős lábbal számít? 21f www.drive. Google.com/folderview? Id=1aXg5_s-6bz9Yv2_9Jtq09CkRe53j8Hrz

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Kellene vmit kezdeni vele? Ha vízes meg durvabban néz ki

2019. jan. 5. 20:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
www.drive. Google.com/folderview? Id=1aXg5_s-6bz9Yv2_9Jtq09CkRe53j8Hrz
2019. jan. 5. 20:54
 2/11 A kérdező kommentje:
2019. jan. 5. 20:55
 3/11 anonim ***** válasza:

Számomra nem túl esztétikus, de ezzel nem ért mindenki velem egyet. Jobban tetszik a kevésbé szőrös, illetve világosabb vagy pedig a szőrtelen.

Az pedig tapasztalat, hogy ha valaki nyáron rövidgatyában van, akkor jó néhány szálat maga után hagy. Hajszál valahogy nem zavar, de a szőrtől egyszerűen rosszul vagyok, főleg ha rám kerül! (és elsősorban olyanra gondolok, kivel nem vagyok együtt, pl egy vendég, barát, stb). Hangot ugyan nem adok neki, de ha elment egy porszívó se árt :) Azokkal van gond, akiknek hasonlóan dús, sűrű, hosszú ráadásul sötét is.

Tehát nekem 2 problémám van vele, 2. lehet pszichés, de attól még igaz. Mást lehet nem zavar, engem igen.

2019. jan. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És mit kezdjek vele? Nyírjam rövidre hajnyítóval? Csupaszt nem szeretnék.
2019. jan. 5. 22:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Most nem feltétlen nekem kell megfelelni. Ha nem akarsz teljesen szőrtelent, akkor csak a trimmelés maradt. Ritkítani nem igen tudsz rajta. Ha téged zavar a jelenlegi állapota (és valószínűleg igen, hisz ezért írtál ki egy kérdést, vagy elbizonytalanított), akkor sok mindent ezen kívül nem tudsz tenni. Egyébként tél van, mire jó idő lesz akár 5x is legyantázhatod, lehet javít. Rosszabítani nem fog a helyzeten. Mire bárki is látná visszanő az elég gyorsan, lehet enyhébb állapotban. Én több fiút is ismerek és láttam már, ki szőrteleníti valamilyen módon (akár csak trimmelés) a lábát, nincs szerintem abban semmi ciki, ha nem akar bundát. Nem vagyok híve a férfi szőrös felfogásnak, nem attól lesz szerintem valaki az vagy sem. Egy szőrösebb férfi se férfiasabb egy kevésbé szőröstől.

Barátnőd döntsön erről (ha nincs, majd lesz!:)) és ahogy te jobbnak érzed!

2019. jan. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én teljesen egyetértek az előző válaszolóval. Van egy ismerős srác, aki hajnyíróval egészen rövidre vágja, az már teljesen jó.
2019. jan. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális.
2019. jan. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha lány vagy akkor kicsit sok :D


Jó persze tudom hogy fiú vagy, normális

2019. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Te drága, ez teljesen normális.


Olyan kislányok irogatnak s terelnének abba az irányba, hogy vágd le, akiknek 1000% hogy nem volt rendes kapcsolatuk se.


Megsúgom: A lábszőrzet a legutolsó s legkevesebb, amit egy szerelmes nő figyelembe vesz.


+ ha valamilyen formában vágnád, akkor csak rosszabb lenne és sötétebb.


Hidd el, akinek a mentalitásod, személyiséged, arcod, tested/alkatod, stílusod összességében jóval többet számít!


Nagyon sok embernek (nőnel, férfinak is) rengeteg hiányossága van a fent említettek közül. A legtöbb sablon, hanyag, visszataszító személyiség s alacsony mentalitás jellemzi...


A legtöbb embernek hobbija sincs, sokan nem értenek semmihez, egyre több a hűtlen személy is...


Nagyon nehéz volt számomra ideális barátot találni, normális párt találni méginkább, de hála égnek sikerült😃


Szóval, ha valaki számára megfelelsz, ez a lábszőr dolog lesz a legkevesebb, hidd el.


Pl én úgy vagyok: Nemi szerv + hónalj legyen karban tartva, a mellkas pedig ne legyen gyapjú.


Páromnak alig van mellkason, de anno az elején megkérdezte levágja-e, lebeszéltem, mert tudom hogy a szörtelenítés szívás.

Arcára is mondtam nem kell folyamat, mert kipattog +macera. Nem baj ha van kis borosta, pasiból van.


25/N

2019. jan. 9. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen átlagos férfi láb. Nem kell vele semmit sem csinálnod. :)
2019. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!