Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak ha huzodik az...

Mit csinaljak ha huzodik az allam meg az orrom miteszer nyomkodas utan?

Figyelt kérdés
Tegnap megnyomkodtam magamnak az orromat meg az allamat es most eg,faj,huzodik es olyan furcsa a felulete ezeknek a teruleteknek olyan hamlos a felulete.Mit csinaljak?17/l
2019. jan. 6. 11:52
 1/6 anonim válasza:
54%
Ne nyomkodd.
2019. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Legközelebb bízd szakemberre!
2019. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

#1 vagyok, nem viccből írtam, hogy ne nyomkodd..


https://www.youtube.com/watch?v=RKpQKd79ap8

2019. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valóban ne nyomkodd magadnak!

Azért hámlik mert mikrosérüléswk kelettkeztek.

A hámlás amugy kozmetikus utàn is létre jönne. Természetes velejàrója.

Amiert nem ajànlom hogy magadnak nyomkodd, egyrészt nem szakszerüem tudod tisztítani magadnak, begyullaszthatod a comedót.

Serüléseket okozhatsz ami miatt hegek jöhetnek létre. Nem tudod a bőrödett szakazerüen előkészíteni, fertőtlenítsni, felpuhítani. A nyomkodás utàn pedig kéne hasznàlni összehúzó pakolàst tenni, hogy a tágult miteszerek ne maradjanak nyitva.

Ha sokszor csinàlod, tágulhatnak a miteszer nyílások és akkor " lyukacsos "lessz a bőröd!!!

2019. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na nyomkodd ki!!
2019. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*ne
2019. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!