Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Iszonyat makacs vörös hajszine...

Iszonyat makacs vörös hajszinező eltávolításában mi segíthet? Help?

Figyelt kérdés

Kb 3 és fél hónapja befestettem 1 alkalommal a hajam vörös hajszínezővel. Az volt ráírva hogy kb 20 mosás alatt kikopik. Azóta vagy 40x biztos megmostam a hajam és még mindig vörös. Már próbáltam a color c4 festék eltávolítót, az a nagy részét le is szedte kb másfél hónapja, de még mindig van a hajamnak egy vöröses árnyalata. Azóta nem festettem semmivel már nagyon le is van nőve. Szerintetek az igaz, hogy ha sampon+szőkítőpor kombinációval megmosom az segít leszedni? Vagy milyen megoldás lehet erre?


Köszönöm előre is a segítséget!



2019. jan. 6. 18:13
 1/2 anonim válasza:
32%
Tegyél rá C vitaminos pakolást, attól világosabb rezes vörös lesz.
2019. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Leszedni semmi nem fogja. A koktélozással is csak világosabb vörös lesz, az eredeti hajszined sosem kapod vissza. Ezek a 24 mosásos színezők tulajdonképpen ugyanúgy festékek, hiszen oxival működik. Tehát teljesen sosem fog kikopni, csak lenőni. Sajnos eléggé félrevezető hogy színezőként vannak feltüntetve. Ha a vörös pigmenttől akarsz mindenképp megszabadulni hamvassal kéne ráfesteni.
2019. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!