Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lézeres szőrtelenítés tényleg...

Lézeres szőrtelenítés tényleg örökké tartó? Valaki tapasztalta már szépen megcsinálják? És milyen áron vannak?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy tudom, hogy 7-8 évre szól, utána meg kell ismételni. Youtubon vannak fent erről videók keress rá.
2019. jan. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én több alkalmasra járok,de már most beváltnak mondhatom.Nagyon hatásos számomra,és óriási “terhet”vesz le rólam.Az ára változó,klinikától és szalontól függ,de szerintem nem vészes egyáltalán.
2019. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tart örökké. Én át is neveztetném a végleges szőrtelenítést tartós szőrtelenítésre.

Több alkalomból àll a kezelés. Vàltozó az áraik. Fontos a jó szakember, mert nagyon csúnya vegeredmenyeket lattam.

2019. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2019. jan. 7. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
3 és 10 év között várható a hatása. Függ a módszertől és a bőrtípustól. Dús és erős szőrzet esetén inkább kevesebb, ritka szőrzet esetén több ideig tart.
2019. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!