Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kellemetlen ha egy 16éves...

Kellemetlen ha egy 16éves fiúnak szőrös a feneke?

Figyelt kérdés
Barátomnak drótszerű fekete szőr van,én gyantaztatom magamat

2019. jan. 8. 01:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
35%

Homokos vagy? :’D

Szerintem nem gáz ha egy pasinak szőrös a feneke.

2019. jan. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem kellemetlen, mert jo 10-11 eve mar nem kerultem kapcsolatba 16 eves sracokkal :D ha teged zavar, probald ravenni egy gyantazasra, de ne piszkald vele.
2019. jan. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
95%
Már bocsánat, de ez belénk van írva, csak valakinek jobban valakinek annyira nem szőrös, de én ha ilyet kapnék, biztos azt válaszolnám, hogy ne ez zavarjon már :D
2019. jan. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Én nagyon nem szeretem magamon, így rendszeresen leszedem. Nekem ne mondja senki, hogy (főleg) lyuk környékén is olyan tisztán lehet tartani... kizárt. Számomra magamon és máson se túl esztétikus, de utóbbiról döntsenek a lányok. Valamilyen karbantartást szerintem mindenképp igényel bármilyen testrész, főleg ha ott sok, erős, hosszú szőrzet van.

Emiatt, ha valaki melegnek tart: saját magáról állít ki bizonyítványt. Egyébként láttam már itt gyikon is kérdést és igen bele is olvastam, hogy mit gondolnak erről a témáról a melegek. Többen is írták, hogy kimondottan a szőrös tetszik nekik. Nem tudom mi az alapja annak, hogy ha egy fiú/férfi hozzányúl a szőrzetéhez, akkor már biztos meleg... (és igen pl rád gondolok #1, de nem konkrétan személyed ellen szól) Ha úgy is lenne, akkor sem kéne feltétlen leszólni. Szerintem, aki(k) a férfiasságot állítják párhuzamba a szőrzettel ott sincs kellőképp minden rendben.

Nem mondom, hogy gáz, ha valakinek olyan bundája van, hogy télen pólóban is elvan, ő dolga, vagy partneréjé; de miért lenne az gáz, hogy ha valaki meg akar részben vagy teljesen szabadulni tőle?

Hajunk, szakállunk, szemöldökünk, bőrkeményedés, stb minden igényel némi karbantartást.

Nem tudom, hogy a kérdést lányként, vagy fiúként írod, és a kellemetlent hogy érted, de igazából bármilyen nézőpont és jelentéssel: igen tud kellemetlen lenni (akár magadnak is). De a kérdés célja is kérdéses :D

2019. jan. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem kellemetlen, ezért borotválom.
2019. jan. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek szőrös a segge és ez így normális, ha nagyon zavar beszélj vele, hogy hajlandó lenne e leborotvalni néha, de ha nem akarja ne eroltesd és kicsit se bantsd miatta. Amúgy nem tudom mikor látod a segget, de én a barátomnak nagyon ritkán, gondolom az övé is szőrös, de ha látnám se zavarna engem, inkább az zavar ha az enyém olyan, de az is csak akkor inkább ha már kezd hosszabb lenni

16

2019. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Fiúkba nem nevelik bele sajnos, hogy szégyenkezzenek miatta. Pedig a seggszőr, az seggszőr, nemtől függetlenül undorító.
2019. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de nekem is olyan szőr van a fenekemen,mint a drót. Engem zavar,így főleg nyáron borotválom. Ilyenkor kicsit ritkábban...
2019. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szia! Ha ott akarsz vele valamit csinálni akkor kérd meg hogy borotválja le..egyébként természetes és teljesen rendben van. Ott mindenki szőrös! Szép napot!
2019. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy párszor leborotválta, attól megerősödött neki, utána egy idő után már megunta szedni, és inkább most állt le vele, mielőtt mégjobban megerősödik; hogy eddig és nem tovább. És lehet, hogy neki nincs pénze gyantára.
2019. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!