Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki melyik drogériát preferálja...

Ki melyik drogériát preferálja inkább, Rossmann vagy DM? Illetve ki miért?

Figyelt kérdés
Árkategóriában megegyeznek annyit már észrevettem plusz választékban is. :)

2019. jan. 8. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Dm
2019. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A Dm-be járok gyakrabban, mert a környéken csak az van, de a sajátmárkás termékeit (hajpakolás, vattakorong, tusi)a Rossmann-nak szeretem jobban.
2019. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Dm, és azért mert csak ez van a környékünkön a legközelebb.
2019. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Müller. De a kettő közül Rossmann. Útba esik, ezt szoktam meg.
2019. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A DM-ből rég elegem lett a magas árak, a számomra nem megfelelő választék és az igazságtalan kedvezményrendszer miatt; most viszont a Rossmannra is berágtam az új kártya okán, mert így minden kedveménytől elesem (csak apróságokért szoktam menni, és persze a keveset költő vásárló értéktelen vásárló a szemükben). Kár, mert az utóbbi időben oda jártam a leggyakrabban a sajátmárkás termékeikért. Most már csak a Müller maradt, bár az ő sajátmárkásaik nem váltak be annyira, de legalább nem b...nak ki a törzsvásárlóikkal.
2019. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Rossmann, néha DM választéktól függ, de ált. azért az előbbi, mert ott sokszor van 10%-os kedvezmény, amit ki tudok használni, a DM kártya meg már rég nem jó kb semmire sem.
2019. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nálunk sajnos pont úgy helyezkednek el, hogy munkából haza jövet is külön szánni kéne még fél órát durván, hogy leszálljak és bemenjek, bár majdnem egymás szájában van a kettő nálunk.

De nem sok kedve van már az embernek haza fele.

Én sok mindent hiányolok a Rossmannal ami pl nyáron még volt most viszont nem találom már (micellás víz, hyaluron kapszula pl.) Peersze van más fajta...csak 5x olyan áron.

A webshopban meg kb sosincs készleten ami kéne a Rossmannal, DM-nél ilyennel még pl nem találkoztam.

2019. jan. 8. 20:23
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A Dm sajatmarkas cuccait (tusfurdo, sampon, dezodor, stb) jobban szeretem.

A Rossmannba sminkcuccokert megyek, mert ott jobb es tobb olcso marka van, pl Catruce, Essence, Lovely. Es nagyon jo minoseguek es olcsok a harisnyaik is.

Mullerbe hajlakkert jarok, mert csak ott lehet kapni azt, amit szeretek.

2019. jan. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Én a Rossmant a sok akció és kupon miatt.
2019. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Dm vagy Müller a rossman nevetségesen túlárazott pl egy 30 ml es Versace eros parfüm rossmanban 10000 Ft Notinon 100 ml 16000 azert nem mindegy
2019. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!