Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros száraz arc bőröm van...

Zsíros száraz arc bőröm van Azaz kombinált Otthon házilag hogyan tisztítsam inhalálással? Vagy menjek kozmetikushoz? Sminket se tudok felrakni mert 1 óra alatt be zsírosodik és közben iszonyatosan kiszárad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 05:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Megfelelő krémek, arclemosók kellenek. Zsíros és száraz bőr nincs, vízhiányos zsíros annál inkább. (Már úgy egész bőrt nézve, nem foltokat.)

Javaslom a bőrgyógyászat meg egy jó kozmetikus felkeresését, segítenek kialakítani egy otthoni rutint megfelelő termékekkel. Látatlanban ne várd el senkitől.

2019. jan. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

jó lenne egy kozmetikus mert ő látja hogy milyen bőrős van és nem fogsz feleslegesen krémeket vásárolni.

Annyit javasolnék hogy sok vizet igyál egészséges életmód, nekem például azt mondta a kozmetikus ne csináljak otthon ilyet mert kitágítom a porusókat jól összenyomkodom, és csak heges lesz és úgy sem lesz steril...

Meg nekem is sokáig zsíros volt az arcom és állandóan tonikoztam majd mondtaa kozmetikus álljak le vele mert az indítja be a faggyú termelést mióta leálltam az állandó tonikozással és vettem jó arckrémet szebb a bőrőm.

Meg sok arc maszkot használok heti egyszer vagy 2x

2019. febr. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!