Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történne ha nem mosnám meg...

Mi történne ha nem mosnám meg a hajam egy hónapi?

Figyelt kérdés

2019. jan. 9. 10:45
 1/6 Mansour ***** válasza:
Én próbáltam már, semmi különös, azon kívül, hogy nagyon koszos lett a párnahuzat! Férfi vagyok, rövid és elég gyorsan zsírosodó hajjal. Viszont kb. két hét után már tényleg nem zsírosodik tovább, amilyen állapotban akkor van, olyan marad egy hónap után is.
2019. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zsíros lesz, illetve piszkos a beleragadó portól.
2019. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először nagyon zsíros lesz és viszket, majd elmúlik kb két hét után és utána olyan lesz mint ha mindig frissen lenne mosva.

(Volt hogy fél évig nem mostam hajat)

2019. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mansour ***** válasza:
Szerintem ez egyénileg is eltérő. Nekem például nem viszketett, viszont sem két hét, sem egy hónap után nem lett olyan, mintha frissen lett volna mosva. Beállt a két hetes zsírosságra, utána nem változott (talán egy kicsit csökkent a zsírosság).
2019. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Viktorka19 válasza:
Hát ez eléggé undorító már ne haragudjatok...
2019. febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg az. Hagyjuk meg az igénytelenséget a proletároknak, a cigányoknak, és a zsidóknak.
2019. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!