Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehetne szebb a hajam?

Mitől lehetne szebb a hajam?

Figyelt kérdés
Még tavaly tavasszal festettem be szőke ombréra a világosbarna hajamat. Azóta sokat mostam hamvasító samponnal,valószínűleg attól is egyre romlott az állapota. Mindig is nagyon sokat foglalkoztam a hajammal, ( ami sajnos eleve vékonyszálú) szedek vitamint rá, rendszeresen olajozom, és nagyon sok minőségi sampont próbáltam már ki, mégis élettelen, fénytelen, és egyre rövidebb mert letörik..:( tudnátok javasolni valami bevállt módszert? Ngyon el vagyok keseredve

2019. jan. 9. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nagyon szívügyed akkor én a helyedben elmennék egy normális fodrászhoz, ami lehet kicsit drága mulatság, de egyszer megéri. Szerintem vágatnod kéne kicsit belőle, hogy ne törjön le, hanem egészséges legyen a vége, és ott tudnál tanácsokat is kérni.


Én annyit tudok mondani, hogy szerintem mosd a lehető legkevesebbet (mondjuk 2x egy héten), ne fésüld agyon, hajszárító/vasaló bármi ami hővel hat rá hagyd el, törölközőben sem szabad szárítani, mert az is széttöri (énis szoktam törölközőzni de csak bele csavarom és kész) és az olajozást ne hagyd el, az jó ötlet:)

Ajánlani tudom még az Alpecin kávés sampont vagy az OGX Kókuszvíz sampont nekem most épp ilyenem van és imádom, nagyon szép fényessé és puhává teszi a hajam.

Ja és a kókuszolajos pakolás is jó rá, youtubeon nézhetsz róla videókat, hogy hogyan kell csinálnod. A tescoba és a rossmannba is lehet venni 1200ft körül van fél kiló azt hiszem.

2019. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!