Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Lehet baja a lányomnak attól, hogy körömlakk lemosóval mosta le a gyantát?

14 éves lányom ma hazaért az iskolából és mivel kicikizték amiért szőrös a lába, elővette a gyantázót és megpróbálta legyantázni. Ez nem jött össze és az egész lábszára tele volt gyantával, megpróbálta lemosni dehát az sem sikerült ezért acetonmentes körömlakklamosóval leszedte. Lehet valami baja ettől? Egyébként az események közben mi nem voltunk otthon a párommal, mivel egyedül jár.

Keress kérdéseket hasonló témákban: gyanta, wax, szőr, láb, lábszőr, kislàny, otthon, körömlakk lemosó, fájdalom

jan. 9. 16:15  Privát üzenet  

A válaszok
Nem lesz baja, ha esetleg erzekeny lenne ra, kipirosodik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 9. 16:26 Privát üzenet
Nem valószínű

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 9. 16:28 Privát üzenet
Nem, nem lesz semmi baja

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 9. 17:38 Privát üzenet
Nem lesz baja a lakklemosótól. Viszont neked eszedbe juthatott volna már a szőrtelenítésről beszélni vele, ha zavarja, és cikizik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 9. 19:59 Privát üzenet
Szerintem az fontosabb,hogy már ebben a korban felül tudjon kerekedni a megfelelési kényszeren.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 9. 20:14 Privát üzenet
Metionin nevű felhasználó válasza:

Nem, egyszer vészhelyzetben és is azzal mostam le anno.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 9. 20:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van valakinek tapasztalata a REVERS Maxi nails gél körömlakkal kapcsolatban? Az is érdekelne, hogy valóban sima körömlakk lemosóval eltávolítható-e?
Műkörömről, illetve géllakkot acetonmentes körömlakk lemosóval lemoshatom?
Rá folyt a kezemre a tartós szempillafesték mivel tudom leszedni? Körömlakk lemosóval próbáltam de még mindgi fekete a kezem valaki segítsen pls
Géllakkozáshoz a fixálót nem lehet egy olcsóbb termékkel helyettesíteni? Például körömlakk lemosóval?
Géllakkra kentem körömlakkot. Milyen körömlakk lemosóval szedhetem le, hogy a géllakk ne sérüljön? Acetonos / mentes?
Műkörmön lévő festést le lehet szedni körömlakk lemosóval, úgy hogy a zselé meg ilyesmi ne sérüljön?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!