Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám egyenesre és...

Csillagpor kérdése:

Hogyan tudnám egyenesre és puhára szárítani a hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Valaki tudna valami jó módszert ajánlani, hogy hogyan tudnám egyenesre és nem pufira be szárítani a hajam? Lehet furán hangzik de nekem sajnos sosem sikerül... Előre is köszönöm a tippeket :)

2019. jan. 10. 17:22
 1/1 anonim válasza:
Ha olyan göndör hajad van mint nekem akkor nagyon sehogy... En mar évek ota próbálkozok vele mindenhogy de mindig "birkas" lesz es vissza is göndörodik. Inkább este mosd meg hagyd magától megszaradni es reggel kivasalni... Így kevesebbet roncsoklodik es szogegyenes lesz vasalas utan.. Tudom ezzel nem sokat segitettem de en mindig így csinálom
2019. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!