Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb sampon ha?...

Melyik a legjobb sampon ha? (Folytatás lent :D)

Figyelt kérdés

Ha heti 2x szoktam hajatmosni, nem extrazsíros, de örülnék, ha kicsit tovább bírná. Téli/hideg szezonban illetve soknaposan elődordul, hogy korpásodik. Eléggé lelapuló, nem tudom, hogy hogy tudnék neki több volument adni. Hajmosás után sokszor száraznak érzem a fejbőröm, mintha túlságosan kiszárítaná a sampon. Plusz eléggé gubancolódik, nem tudom benne minden akadály nélkül végighúzni a kezem. Szóval minden lehetséges baja van.

Ezek pedig a külső jellemzői, ha az számít: egyenes, kb 7-8 centivel váll alá érő haj, természetes színű, sosem volt festve.

Szokásaim: egyszer mosom meg egy hajmosásnál, hajszárítóval szárítom, mert ha nem azzal, hanem csak hagyom, akkor korpásodik. Használtam egy évig SLS mentes samponokat, nekem semmit se segített, ugyanolyan textúrája volt kb, mint most. Balzsamot nem használok. A legutóbbi samponjaim alpecin, (korpa miatt, mert tél van) és valami syoss. Nos ez az én kórtörténetem. :D

Kb. mindenhez nyitottan állok hozzá, ajánljatok valami jót! :D



2019. jan. 12. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Száraz hajra balzsam kell de csak a végére. Mert ha a fejbőrödre is teszel attól csak zsírosabb lesz. Volumen meg csak szárítás kérdése.
2019. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Uhh

Mindegy csak hasznalj balzsamot :(((

2019. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a garnier bothanic therapy zöld színű jött be, de balzsamot is használj a hajvégekre!

A syoss-t hanyagold, az egyik legszarabb, az árához képest.

2019. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zsíros hajra semmiképp ne használj szárító hatású terméket, mert ettől korpásodsz. Valami gyengéd sampont vegyél, amit minden napos hajmosásra találtak ki. Fodrászkellékesben, ne drogériában nézelődj. A balzsam is fontos, hiszen a hajadnak szüksége van az ápolásra.
2019. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Wow, köszönöm mindenkinek a válaszokat! Régebben használtam balzsamot, (szigorúan hajvégekre) de attól sem vettem észre bármilyen javulást. De akkor körbenézek, lehet, csak még nem találtam meg a kedvencemet. :)

Azta :o nem gondoltam volna, hogy a syoss szar. Vagyis ezt még így nem olvastam sehol, de akkor kidobom a francba. :D

Köszi minden ajánlást, jöhetnek még válaszok. :)

2019. jan. 12. 17:37
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Én leginkább a Nature Box nevű sampont ajánlom,nekem nagyon bevált.Nekem is nagyon zsírosodó hajam volt de amióta azt használom már egyáltalán nem zsíros. Ja és én még ajánlanám,hogy legyen egy hővédő spryad hajra (bocsánat ha későn írok).

2019. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia, jókor írtál, és köszi. :)
2019. jan. 13. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!