Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Körömvirág krémet lehet arckrémként használni?

Sziasztok!

Megtetszett az üzletben, vettem egyet. A hátulján csak a szokásos szöveg volt ráírva, hogy hidratálja a bőrt, védi a kiszáradástól, napégéstől, stb. A neten azt olvastam róla, hogy az öregedést is megelőzi. Viszont mikor kicsit jobban utánaolvastam, akkor azt írják, hogy ezt hegek, sérülések, gyulladások eltüntetésére használják (erre lett főleg kitalálva).

Nyugodtan használhatom a krémet az arcoom felületére?

Keress kérdéseket hasonló témákban: körömvirág, krém, arckrém, körömvirágkrém, köröm, virág

jan. 12. 16:40  Privát üzenet  

A válasz

En regen kentem vele ès nagyon szèp lett az arcom.

Kèrdezte is barátnőm,hogy mivel ápolom

Majd egy idő utan ismèt kentem vele az arcom ès semmi változás.Nem lett tőle szebb.

Nem ertem...

Jò hatással van az biztos.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 12. 17:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A neogranormont illetve a körömvirág krémet mennyi ideig kell fennhagyni a bőrön, hogy hasson?
Házi vagy bolti körömvirág kenőcs a jobb?
Égési sérülés gyógyulási esélyei arcon? Sos!
Intim epilálás után használhatok körömvirág krémet?
A szem alatti karikákra jó a körömvirág krém?
Melyik a legjobb körömvirág krém? Hol kapható, mennyibe kerül?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!