Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha vékonyszálú, ritkás hajam...

Ha vékonyszálú, ritkás hajam van, akkor a világos vagy a sötétebb haj állna jobban? Melyikkel tudnék optikai csalódást elérni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném ha a hajamon kevésbé látszana, hogy milyen ritkácska, de sajnos egyedül képtelen vagyok eldönteni, hogy vajon a világos, szőkés árnyalatú hajon látszik -e kevésbé hogy kevés, vagy a sötét barnán, esetleg feketén.


Rövid, vékonyszálú, viszonylag gyorsan zsírosodó hajam van. Csak frissen mosva néz ki valahogy. Arra már rájöttem hogy a kevés hajhoz jobban passzol egy rövid bob frizura, mint a hosszú, ezért vágattam le. Mostanában a barna különböző árnyalatait próbálgatom. Az eredeti hajszínem középbarna, ebből csináltam még szeptemberben egy karamell barnát, ami mellesleg borzalmasan állt, aztán egy úgy mond csoki praliné színűt, amiből valójában egy elég sötét barna kevés vöröses árnyalattal színű haj lett, viszont ez sajnos kifakult, és most már ocsmány vöröses barna, "rozsdás" hajszín lett. Viszont amíg ki nem fakult sokan megdícsérték, és szerintem is jól nézett ki. Következőnek egy sötét barnát terveztem, már azért is mert világos bőröm van, és azt olvastam több helyen is hogy azoknak jobban áll a sötét haj, de szeretném ki kérni a véleményeteket.



2019. jan. 12. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Vilagos haj valo neked.

A feketenel jobban virit makd a fejborod, es hamarabb zsirositanak a sotet arnyalatok.

A szokek inkabb szaritanak+ keves hajnal nem is tunik olyan kevesnek.. szerintem szokere festesd de ne szivasd le mert maradek hajad is tonkre mehet...

Szemoldokod is vilagositsd es kicsit sminkelj maskepp akkor nem leszel "halott feher"

2019. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ritkas hajam van, es probaltam mind a sotet, mjnd a vilagos szineket. Sotet szinnel jobban latszik a hajtovem, amikor no le, de valahogy megis tobbnek tunik vele a hajam. A nagyon vilagossal szerintem konkretan ugy neztem ki, mintha kopaszodnek, ugyhogy nagyon gyorsan vissza is festettem.
2019. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!