Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

A Loreal Paris Sunkiss Jelly nagyon szárítja a hajam, mivel tegnap vettem de meg nem próbáltam. Ha igen akkor mit csináljak, hogy ne szárítsa annyira es ne tegye tönkre? Kenjek utánna rá balzsamot?

jan. 12. 17:47  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, nagyon szarit. En hajmosas elott hasznaltam mindig, mivel szerintem elviselhetetlen szaga van. Megmostam a hajam ahogy szoktam, hajpakolast hasznaltam ra, majd hajvegapolot, amit nem kell kiobliteni. Igy nekem viszonylag kevesbe roncsolta, szaritotta a hajamat, de nyilvan ez a szerkezetetol is fugg. Eltorni nem tort el, kicsit szaraz volt a tapintasa. De nekem egy nagyon elrontott, durva szokites utan sem tort el (fodrasz csinalta), szoval magadnak kell kitapasztalnod mennyi plusz apolast igenyel majd a hajad.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 12. 18:35 Privát üzenet
Igen szárít mivel ez egy szőkítő.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 12. 19:16 Privát üzenet
Nekem a fodrászom óva intett tőle. Tönkreteszi konkrétan a hajat.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 12. 19:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bekentem a herpeszem propolisz tinkturaval de nem jön le Szappannal probaltam de nem jó Ötletek?
Ti milyen gyantát ajánlótok (lábra)? Hétfőn szeretnék venni valami jó minőségűt de egy kicsit tartok az egésztől mert amikor először próbáltam majdnem az egész gyanta a lábamon...
Màr mindent próbáltam. Valakinek ötlet?
Mi a legjobb megoldás száraz, töredezett hajra? Melyik készítmény a leghatásosabb? Sokféle balzsamot, hajpakolást próbáltam már. Hajvasaló és melír tette kissé tönkre.
Létezik izzadásgátlás? Már mindent próbáltam, de megőrülök, több lent.
Volt egy nagyobb dudor a homlokomon . Próbáltam eltüntetni és addig nyomkodtam míg leszedtem egy bőrréteget . (nem pattanás volt) És most egy bemélyedt piros folt égtelenkedik...

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!