Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány nalonta ajánlót hajat mosni?

Hány nalonta ajánlót hajat mosni?

Figyelt kérdés

Kb derékig ér. Eddig heti 2x mostan de észrevettem hogy ugy mar zsíros és viszket. Mi lenne ha 2 naponta mosnak?

(Nature box-al mosom amugy és balzsammal)


2019. jan. 12. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem rövid hajam van, és kétnaponta mosom. Az enyém is zsírosodott. Nem találtam más megoldást.
2019. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Én minden másnap mosom a haja, mert ennyit bir csak a hajam. Évek óta így mosom. Nincs különösebb probléma, dús a hajam még mindig (festés, szivatás után is). De heti 2 mosás egészségesebb.
2019. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom honnan ered az a téveszme, hogy káros a heti, vagy a mindennapos hajmosás.

Én naponta, kétnaponta mosom, mert heti 5x edzek. Hátközépig érő hajam van, egészséges és dús.

Nincs undorítóbb az ápolatlan hajszagnál.

Én nem bírom elviselni, ha nem finom samponillat száll belőle.

2019. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Miss Endzsi ***** válasza:
51%
Én sem értem, ezt a nem szabad minden nap mosni szöveget. Arcot is mosok minden nap. Mégsem ritkult még ki a szemöldököm. Se a karomon lévő gyenge kis pihék.
2019. jan. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En is ugyanugy vagyok, mint a 3as es Endzsi.
2019. jan. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!