Mérgesek lesznek?

Figyelt kérdés
Még általánosba járok és hát a hajam megmostam egy szőkítő samponnal és enyhén szólva...szőke lett...(a hajam egyebkent barna és csak a hajam fele lett szoke) az iskola "szabalyzataban" a hajfestes tiltva van... egyebkent az egyik csajnak az egesz haja kek... mit szolnak majd a tanarok? Kicsit felek ...

2019. jan. 12. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Ha a kékhajú csajnak nem szóltak, neked se fognak.

Nálunk is tiltott a hajfestés, mégis a fél évfolyamnak szőkítve van a haja.

2019. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
87%

Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz... Ha a kék hajú csajnak nem szóltak akkor neked miért szólnának?

Egyébként milyen sampont használtál? Bocsi az off miatt:/

2019. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Mondd meg, hogy nem festék, csak nem figyeltél és véletlenül ilyen sampont vettél.

Ha első körbe szólnak akkor jó kifogás. Ha nem szólnak akkor meg nem számít.

2019. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem a kérdésre válaszolnék, csak azt szeretném kérdezni, hogy milyen sampont használtál? Már régóta keresek jó szőkítős sanpont.
2019. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
33%
Mond azt, kicsi kínai fodrász félreértett téged és elbaszta a hajad.
2019. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, ez engem is érdekelne, melyik ez a sampon? Nekem eddig egyik se szőkített jól :o
2019. jan. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Egyebkent lehet nem sampon, de loreal sunkiss jelly-t hasznaltam.
2019. jan. 13. 08:01
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Az nem sampon, hajvilágosító hatású termék.
2019. jan. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
2019et írunk és még van Magyarországon bizonyos helyeken olyan, hogy tiltva vannak ilyenek? Magyar színvonal. Tanulj a 200ezres bérért.
2019. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

#9

Nálunk az atléta tiltva volt a fiúknál, lányoknál a sokat mutató öltözet, műköröm, hajfestés, test ékszerek stb.

Mind bele volt foglalva a házi rendben és nem is egyházi suli volt, ráadásul közép suli és nem általános.

Persze volt amit be tartottak és tartattak, volt amit nem.

2019. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!