Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kérdésem a következő: aki...

Kriszti2800 kérdése:

Kérdésem a következő: aki használta a Palette 5V intenzív violet hajfestékét, elégedett volt-e? Milyen színt kapott? Kép azonos lett az eredmény? Szeretném kipróbálni, violet a hajam (imperity 7.222) alapból, de nagyon tetszett a dobozon a szín.

Figyelt kérdés

Kép is jöhet!

Szeretnék egy szép igazán lilás színt kapni, ez olyan a dobozon. Ha van más ötlet, azt is szívesen venném. Köszönöm előre is.



2019. jan. 13. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én próbáltam, sajnos az én hajamon katasztrófa lett! Köze sincs a dobozon lévőhöz, valami barnás, rozsdavörös valami lett a végeredmény. De egyébként drogériás festékekkel többnyire ez van, mindegyik másmilyen lesz.

az Imperityvel mi a probléma egyébként?

Nekem is lilás hajam van, nagyon sokat kísérleteztem, mire megtaláltam a legjobbat. Jelenleg már egy ideje ezt a kombót használom.

Festék: [link]

Mixton: [link]

50-50 arányban összekeverni, 6%-os oxival.

Intenzív, gyönyörű színe van, én imádom :)

2019. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Nincs vele baj, csak nagyon megtetszett a Palette dobozán a szín,de ettől féltem amit leírtál.

Keverem én is mixtonnal :) köszönöm a linkeket is!

2019. jan. 14. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!