Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen termékekeket használsz?

Milyen termékekeket használsz?

Figyelt kérdés

Milyen termékekeket használsz a hajadra, amitől szép fényes lesz és nem nehezedik el?


Illetve még az érdekelne, hogy a Bioderma és a Vichy arcápolási termékei jó minőségűek?


2019. jan. 13. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajamra hetente szoktam kokuszolajos pakolást tenni, néha kevés arganolajat is keverek bele, sampon-balzsam valami drogerias, de azért természetesebb összetevőket tartalmazó, de még normális áron kapható, aztán a hajvegekre arganolajat szoktam tenni hétközben pár alkalommal hogy hidratálja. Kb ennyi.
2019. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A biodermarol meg vichyrol, elvileg igen jók, én biodermat használtam, nem voltam elajulva tőle, azóta találtam sokkal jobb hidratáló krémet sokkal jobb áron, illetve habzó arclemosot már nem hasznalok, mert felesleges és nem.tesz jót a bőrnek. Az arcra való naptejuket sem szerettem, mert nagyon fenylett.tole a fejem, arra, hogy védett-e már nem emlékszem teljesen.
2019. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!