Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rengeteg pattanás az arcomon,...

Rengeteg pattanás az arcomon, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve tele vagyok pattanásokkal és kipróbáltam sok féle krémet, hónaponta járok kozmetikushoz, ami egy picit segített is.

Van valami ötletetek, hogy mit csináljak, milyen krémet használjak vagy valami ilyesmi?



2019. jan. 14. 21:55
 1/5 anonim válasza:

A hugom is igy volt😊 szegenykemnek semmi sem hasznalt

Aztan elment a borgyogyasztra,valoban eros gyogyszert szed de par honapos kura utan elmult neki minden pattanas,sot tokeletes az arcbore

Szova probald meg a borgyogyaszt😊

2019. jan. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy teljeskoru allergiateszt segithetne kideriteni, hogy valamilyen etel okozza-e. A gluten, tejfeherje, tojasfeherje, szoja, olajos magvak, halak, rakok, meg meg nehany elemiszer okozhat ilyet.
2019. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval egyetértek,nekem az unokatesom volt így iszonyat pattanásos volt,aztán elküldtük bőrgyógyászhoz,kapott gyógyszert illetve krémet is,fél év múlva gyönyörű lett a bőre,sőt még a hegek is eltűntek róla.
2019. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is ezzel a problémával küzdök. Nekem a teafaolajat ajánlották, segített. Szépen eltünteti a gyulladást, a pattanást pedig leszárítja (persze, ha nem vagy allergiás rá). Egy próbát mindenképp megér, bár szerintem is a bőrgyógyász a legjobb megoldás, csak nekem arra most nincs lehetőségem.

U.i.: borzalmas illata van :D

2019. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat😊😍
2019. jan. 16. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!