Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát ajánlanátok?...

Milyen frizurát ajánlanátok? Milyen ötleteitek lennének?

Figyelt kérdés

Nagyon göndör hajam van, ami azt jelenti, hogy pl frissen hajmosás után az egész "csigás", loknis. Az utóbbi 1 évben nevezhetjük "man bun"-nak amim volt, ami annyit takar, hogy oldalt tényleg pár milisre le volt nyírva fent viszont hagytam nőni. Viszont pár hónapja eldöntöttem, hogy szeretném megnöveszteni mindenhol, csak a hosszúságbeli különbségek miatt körülbelül úgy néz ki a fejem, mint, akit megrázott az áram. Ha a hosszabbik részét begumizom, akkor meg oldalt kiáll, mint a bohócoknak. Amúgy most felül kb. 25-30 centi hosszú, oldalt pedig 5-10 centi lehet.


Hogy lehetne ebből valami értelmeset kihozni szerintetek? Levágatni nem szeretnék a hosszabb részéből, hogy egy szintben legyenek, mert ahogy ismerem magam, még egyszer nem tudnám még eddig sem megnöveszteni :)


25/F


2019. jan. 15. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen hagyd nőni, és ne gumizd be, így a leengedett fenti hosszú rész eltakarja az éppen növő rövidet. Szerintem nem fog gázul kinézni, ha néha látszik, sem, mindenkinek leesik, hogy növeszted...aztán ha majd a lenyírt rész is megnő egy értékelhető hosszra, hozzávágathatod a többit, megnő az hamar. Meg amúgy is, a rövidebb hossztól meg a volumen lesz nagyobb, szóval nagyon királyul nézne ki úgy is szerintem. Mondjuk a göndör haj mindenhogy jól néz ki.

Kitartást hozzá, és rohadj meg, hogy ilyen "csigás" hajad van, irigyellek borzasztóan. :D

2019. jan. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, akkor marad a jól megszokott bozont úgy néz ki :)


És hidd el, szívesen átadnám, ha lehetne :) bőven megelégednék egy enyhén hullámos vagy egyszerűen egyenes hajjal :D

2019. jan. 16. 12:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Az jó lenne, bár lehet, inkább nem kérném el, mert annyira ritkák manapság a hosszú hajú pasik, főleg a göndörek, szóval az a pár maradjon már meg...:D
2019. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!