Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Milyen frizurát ajánlanátok? Milyen ötleteitek lennének?

Nagyon göndör hajam van, ami azt jelenti, hogy pl frissen hajmosás után az egész "csigás", loknis. Az utóbbi 1 évben nevezhetjük "man bun"-nak amim volt, ami annyit takar, hogy oldalt tényleg pár milisre le volt nyírva fent viszont hagytam nőni. Viszont pár hónapja eldöntöttem, hogy szeretném megnöveszteni mindenhol, csak a hosszúságbeli különbségek miatt körülbelül úgy néz ki a fejem, mint, akit megrázott az áram. Ha a hosszabbik részét begumizom, akkor meg oldalt kiáll, mint a bohócoknak. Amúgy most felül kb. 25-30 centi hosszú, oldalt pedig 5-10 centi lehet.

Hogy lehetne ebből valami értelmeset kihozni szerintetek? Levágatni nem szeretnék a hosszabb részéből, hogy egy szintben legyenek, mert ahogy ismerem magam, még egyszer nem tudnám még eddig sem megnöveszteni :)

25/F

jan. 15. 15:21  Privát üzenet  

A válaszok

Szerintem egyszerűen hagyd nőni, és ne gumizd be, így a leengedett fenti hosszú rész eltakarja az éppen növő rövidet. Szerintem nem fog gázul kinézni, ha néha látszik, sem, mindenkinek leesik, hogy növeszted...aztán ha majd a lenyírt rész is megnő egy értékelhető hosszra, hozzávágathatod a többit, megnő az hamar. Meg amúgy is, a rövidebb hossztól meg a volumen lesz nagyobb, szóval nagyon királyul nézne ki úgy is szerintem. Mondjuk a göndör haj mindenhogy jól néz ki.

Kitartást hozzá, és rohadj meg, hogy ilyen "csigás" hajad van, irigyellek borzasztóan. :D

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 16. 06:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ, akkor marad a jól megszokott bozont úgy néz ki :)

És hidd el, szívesen átadnám, ha lehetne :) bőven megelégednék egy enyhén hullámos vagy egyszerűen egyenes hajjal :D

# 2/3Időpont jan. 16. 12:31 Privát üzenet
Az jó lenne, bár lehet, inkább nem kérném el, mert annyira ritkák manapság a hosszú hajú pasik, főleg a göndörek, szóval az a pár maradjon már meg...:D

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 16. 15:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen epilatort ajanlanatok honalj, lab es bikini vonal szortelenitesere,10000 ft alatt?
Szolarium vagy onbarnito krem? Melyiket ajanlanatok inkabb?
Arctisztitasra milyen nivea termeket ajanlanatok?
Milyen márkájú hajerősítő vitamint ajanlanátok a gyorsabb hajnovekedéshez? (Dm-es, Biovanne, Revalid stb. )
Pattanasos borre mit ajanlanatok? Otthoni cucokbol?
Mit ajanlanatok haton/mellkason levo pattanasokra, gyulladt borre? :/

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!