Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A pasim le akarja nyírni a hajamat. Ezzel nincs is semmi gond de ő azt mondta h úgy sokkal jobban tetszenék neki de mivan ha pont emiatt hagyna el mert nem tetszenék neki. Amugy 1 centisre gondolt és most ilyen a hajam.


[link]



2019. jan. 15. 16:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy neki ebbe nincs beleszólasa, ha te nem akarod nem kenyszerithet ra erre...
2019. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Csakis akkor vágasd le a hajad, ha te szeretnéd. Amúgy irtó rosszul fog esni, ha meglátod magadat az új frizurával és nem tetszik, amit látsz.

Egyébként szép a hajad, jó ez a hossz is szerintem. Könnyen kezelhető, lehet belőle szép frizurákat csinálni. Én a helyedben tuti nem vágatnám le. Senki kedvéért☺️

2019. jan. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
:DDDD
2019. jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nekem nem baj ha ennyire rövid.... Sőt valamennyire én is szeretnék egy kis változást. De ez talán túl nagy? És ha azt mondom h nem akkor szakít velem???
2019. jan. 15. 17:12
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy nem engedném neki,keressen akkor mást,ha már nem tetszek neki ugy ahogy vagyok.
2019. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Én nagyon megbízok benne és ő is elmondta hogy így is szép vagyok de mondtam neki hogy akarok egy kicsit változni és ezt hozta fel ő.
2019. jan. 15. 17:37
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi bele akar szólni a külsődbe, és nem vagy elég jó neki úgy, ahogy te szépnek érzed magad,, akkor ne hagyd, hogy megkeserítse az életedet, és add ki az útját!

20 év együttélés után is bólogatnál neki, hogy: “Jól van, jól van...” ?

Nekem alap, hogy a pasim úgy szeressen, ahogy vagyok. Elmondhatják a véleményét, néha járhatok a kedvébe is egy-egy öltözködési stílussal, de soha nem hagynám, hogy drasztikusan megváltoztasson, és csak az ő kénye-kedve szerint vágatnám olyanra a hajam, amit amúgy ultra gáznak érzek.

Nekem nagyon tetszik az a fazon, amit linkeltél. Soha nem jöttek be az extrém rövid hajú, szinte kopasz nők. Szerintem egyáltalán nem nőies, nagyon kevés csaj van, aki tényleg tudja viselni, de azoknak a többségét jóindulattal sem nevezném nőiesnek.

2019. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Csak nem az itt "tevékenykedő" hajnyírás fétises a pasid, aki már hatszázszor feltette a "lányok, lenyírtátok a hajatokat ilyenre?", vagy a "ki vállalná be, hogy lenyírjam a hosszú haját tüsire?" kérdéseket?
2019. jan. 16. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtöknek tetszik a dolog, akkor csináljátok meg, ennyi 🙂 irigylem a párod amúgy, ha ez összejön, imádom a tüsihajú lányokat 🙂
2019. jan. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy nem csinálta mással ezt de nem csodáltkozom rajta hogy ő szeretné levágni mivel FODRÁSZ nem hajvágás fétise van
2019. jan. 16. 17:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!