Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Ti mit csináltok, ha...

Fiúk! Ti mit csináltok, ha nap végére lelapul a vaxozott hajatok?

Figyelt kérdés

Mert nekem felül kb 4-5 centis hajam van, oldalt 1 centis, felül mindig be van ,,tupírozva", tehát vaxozom, hogy legyen tartása, ezt pedig miután megszárítottam lakkal fixálom.

De csak pár ótár tart, utána lelapul. Kellene magamnál tartani egy kis doboz vaxot, hogy a munkahelyemen is tudjak esetleg kicsit ráformázni?


Köszi a normális válaszokat.


23/f



2019. jan. 15. 19:29
 1/4 anonim válasza:

Én használok hajhabot!

Hajmosás után egy kis marokkal rárakok, és úgy szárítom meg aztán a zselé/Vác ;)

16/f

2019. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is miután megtöröltem a hajam, de még vizes, kenem rá a vaxot és szárítom meg. A hajhabot sose szerettem... Vaxból taftot, lakkból csakis Syoss-t használok. Mindkettő 4-es erősségű jelenleg.
2019. jan. 15. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Vaxot száraz hajra teszünk. És nem a zsíros fajtát, hanem a mattot. Üdv, egy férfi fodrász
2019. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mattot használok csakis! A dobozon írja, hogy száraz és vizes hajon egyaránt lehet alkalmazni. Kipróbálom szárazon is. Köszi!
2019. jan. 15. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!